Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Fiúk! Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fiúk! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A lányok miatt vannak a "köcsög" pasik! Azokra fiúkra értem,akik anyagilag jól állnak és el vannak szállva maguktól!Ezt a sok pénzéhes lány miatt van! A pasik azt hiszik,hogy így hogy van pénzük mindent megtehetnek a lányokkal,nekünk mindegy csak el ne hagyjanak minket!

Senkit nem érdekel,hogy milyen érték van a pasiba a pénze mögött?Milyen ember ő valójában?

Vastag legyen a pénztárca jó kocsi és már az a srác a menő? Miért van ez? Mi a véleményetek?


18/L


2011. jan. 11. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Tetszik a gondolatmeneted. Igazad van szerintem. 18F
2011. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, vannak ilyenek, teljesen igazad van, de vannak mások is, akik máshogy gondolkodnak. Nem kell azért kétségbe esni, léteznek normális emberek, akik a valódi értékeket keresik.

Persze a pénz nem mindegy, mindenképpen kell valamennyi, az is igaz, hogy nem jó nélkülözni.

2011. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én abszolút nem értek egyet veled. Öcsémnek több pénze van, mint a barátnőjének, mégsem hagyja a lány, hogy a tesóm vegyen neki bármit is, csak szülinapra, évfordulóra, vagy karácsonyra.

Én pedig dolgozom, a barátom még iskolába jár (fiatalabb nálam), és nem dolgozik, mégis vele vagyok már évek óta. Ez a kérdés csak egy általánosítás, ami szerintem nem is (teljesen) igaz. De ez az én véleményem.

2011. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Természetesen nem vonatkozik mindenkire! Vannak kivételek!

Ez az én esetem mondjuk így! A barátomnak több pénze van mint nekem! De engem nem érdekel a pénz és soha nem engedtem,hogy költsön rám! De valahogy még is úgy érzi,hogy ő a menő,mert van pénze!


De már szakítottam vele! 16hónap után! Azt hitte mindent megtehet,mert sok pénze és menő autója van!

2011. jan. 11. 17:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szegény vagyok, és le sem szarnak a lányok. Nagy igazság.
2011. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért mert mindenki a tv-böl indul ki....főleg a mai tinik


Úgy kb 10 évvel ezelőtt, nem volt még itt Magyarországon ilyen hülyeség, hogy emo, meg külön szedték a skinhead pasikat, meg facebook, meg Lájkoljunk!!!!!! - Úristen :)


Típusok:

1. Olyan nő akinek nem számítanak az érzések csak a pénz a lényeg, és hogy eltartsák , mert dolgozni utál , de cserébe heti egyszer lepippant..


2. olyan nő aki azt hiszi magáról, hogy gyönyörű , bárkit megkaphat, ő a legszexibb a barátai körében ezért a kis egyszerű srácokat lekoptatja, neki a Jonny Depp meg a Brad Pitt kell


3. olyan nő aki átlagos, talál egy marhát aki belészeret, és kicsit ő is megkedveli a pasit a pasi örül h talált egy átlagos lányt ezért eltartja, a csaj megnyugszik biztonság kedvéért szül 1-2 gyereket!


4. Olyan mő, aki egy rib@nc


5. olyan nő akinek mindig az kell aki a másé, szóval párkapcsolatokban élőket szeret meg és szedi szét ezzel a kapcsolatokat mert féltékeny és kell neki ő is akarja mindenáron


6. olyan nő, aki beleszeret a srácba , pasiba, és a srác is a lányba, és boldogok őszinték egymáshoz a lány ad magára, csinos, őszinték az érzései nem hazudik se a világnak se a pasijának arról hogy ha nem lenne jó a kapcsolat, tényleg boldog! Nem egy elkényesztetett valaki, dolgozik van munkája, (vagy még suliba jár) , normálisan beszél az emberekkel, ha egy pasi próbálkozik nála nem lenézi, és elküldi a pics@ba hogy "maradj már mit akarsz te kopj le" hanem normálisan elküldi , hogy bocs de nem. Szóval nem bunkó,....


soroljam még:)

2011. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az a véleményem, hogy nagyon sok mostani csajszikának ez kell

ahhogy írtad, jó verda, lóvé., fux a nyakba...

akik meg tényleg szerelmesek egymásba ott tök mindegy hogy milyen az anyagi háttér

2011. jan. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igazad van.


Csak tudod, azt pumpálják az emberekbe, hogy sz@r vagy mert nincs pénzed, kocsid.................................satöbbi és így az ember önbizalma annyira plattra kerül, hogy egyszerüen nem hiszi, hogy a következö Nö akit megszólít normális lenne.

2011. jan. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Borzasztónak találom ezt az egészet és a legszörnyűbb ,hogy ez időről időre csak rosszabbodik! Lassan a lányok egy lábtörlő szerepét kapják egy kapcsolatba,akivel bármit meg lehet tenni!

Hol marad a megbecsülés,tisztelet,őszinteség,lelki támasz és a szeretet,a feltétel nélküli szerelem?

Meddig lehet ezt még fokozni?

Mi lesz ennek a vége?

2011. jan. 12. 13:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért van annyi köcsög pasi, mert van rájuk igény.

Nézd meg, aki normális, le van sz@rva, aki köcsög az ugye a "rosszfiú" és az kell.

2011. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!