Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok mennyire becsülik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mennyire becsülik meg a társukat, ha az hűséges és rendes velük?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már itt az oldalon a csajok fenyegető írásait, hogy mit tennének a párjukkal, ha az félrelépne és/vagy rosszul bánna velük. Eddig rendben.

Azonban: mennyire becsülik meg a lányok párjukat, ha az tényleg normális és őszintén, mélyen szereti őket?

Azért tettem fel a kérdést, mert nem egy olyan párt ismerek, ahol a pár női tagja a legkevésbé sem értékeli a férfi jó tulajdonságait. Jobb esetben természetesnek veszi, rosszabb esetben pedig időnként érezteti is vele, hogy x vagy y illető mennyivel férfiasabb nála és nem törődik vele, hogy ez mennyire fáj a párjának.

Ellenben ott, ahol például nem egy nőnek a célkeresztjében van a férfi és időnként benne van a levegőben, hogy akár csúnyán pofára is ejtheti a csajt, mert lecsapják őt a lány kezéről, ott tényleg van megbecsülés és a hölgyemény mindent meg is tesz, hogy a párja számára ő legyen a legjobb.

Ti hogy látjátok ezt a dolgot?


2011. jan. 11. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A normális lányok nagyon! Én legalábbis! Szerintem ha szereti a párját, jó vele, tényleg rendes és hűséges, megbecsüli, ha komoly kapcsolatot akar!
2011. jan. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan barátnőm, aki szarként kezeli a barátját, az hiába kedves vele! De ha a fiú a legkissebb hibát véti, esetleg mond valami vicceset, amivel a lánnyal ércelődni akar, a csaj már rögtön besértődik! Nagyon sajnálom azt a fiút, én nem lennék ilyenre képes.
2011. jan. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én a srác helyében biztosan nem lennék erre képes. Dehát ezt neki kell tudnia.
2011. jan. 11. 16:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen bnőm. Én sosem tudnám ezt tenni!
2011. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sajnos én eddig főleg olyan nőkkel találkoztam, akit az elején még érdekelt, de aztán már egyre kevésbé, hogy a pasi szereti, és bízik benne, és nem csalja meg és egyenlő társként tekint rá. Itt úgy szeret egy nő, minél jobban leszarod!!!
2011. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer próbáltam meg ezt a tisztelem-becsülöm-egyenlő társként kezelős dolgot, és simán érdektelenségbe fulladt a kapcsolat.

Félreértés ne essék, amúgy sem vagyok bunkó paraszt - de azért szeretem ha a nő tudja, hol a helye.

2011. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Miért, mi történt, megunt téged?
2011. jan. 11. 17:09
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden lány szerintem. Én megbecsültem eddig minden barátomat aki engem is megbecsült, és végtelenül hálás voltam amiért odafigyeltek rám. Ez jelenleg is így van a párkapcsolatomban és mégcsak meg sem fordul a fejemben hogy átvágjam vagy ártsak neki.


Ennek ellenére sajnos becsúszik néha egy-két hiszti(van hogy jogosan van amikor nem jogosan), de ez van, nőből vagyok :P

2011. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:01


Igen? És hol a helye?

2011. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van összefüggés: a barát azért rendes, mert a barátnő érezteti vele, hogy bármikor lecserélheti...
2011. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!