Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzem azt mint az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem azt mint az elején?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Felvételi előtt álló lány vagyok.. nagyon nagyon szeretnék bekerülni egy jó hírű,erős iskolába! Nagyon hajtom magam emiatt..

van egy barátom.. 1-2 hete még az életemnél is jobban szerettem. DE mióta készülök a felvételire nem olyan az egész kapcsolat.. Nem mentem fel MSN-re két napja mert tanulnom kell de nem is hiányzik annyira mint máskor..

Míg nem tudom le a felvételit ideges és feszült leszek.. és nem foglalkozok szinte senkivel, csak a tanulással...

És nem tudom,hogy azért érzem ezt a barátom iránt mert felvételire készülök..és nagyon akarom,hogy bekerüljek abba az iskolába,hogy megmutassam,hogy én okos vagyok és érek valamit... vagy azért érzem ilyen "elhanyagolhatónak"a barátomat..mert már nem szeretem?

fél éve vagyunk együtt.. és ő pár évvel idősebb mint én..

És olyanokat mond,hogy ha vége lenne a kapcsolatunkat akkor eltenné magát láb alól..vagy megutálná a nőket..

:(

nem tudom mi van most velem..

Köszönöm: Erika :)


2011. jan. 11. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne rágd magad ennyit amiatt, hogy a felelősségtudatod a párkapcsolatod _ideiglenes_ hanyagolására késztet. A párodnak meg _kell_ értenie, hogy nagy a tét, főleg idősebb fejjel.


Ha nem érti meg, másik pasid bármikor lehet ... felvételid abba a suliba meg csak egyszer.

2011. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Énis felvételi előtt állok.

Úgyanígy vagyok mint te.

Kizárom a külvilágot, senki nem érdekel, minden energiámat a tanulásra fordítom.

Én leültem és megbeszéltem a barátommal, hogy ha vége ennek a felvételinek, akkor minden megy majd a régi kerékvágásban.De meg kell értenie, hogy nekem számomra éppen ez a legfontosabb.

Sztem a te pasid is megértené:)

2011. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk a 24orabol tizet alszol, tizet tanulsz de meg mindig marad idod...szoval legalabb 1orat tolts a paroddal!Vagy legalabb hetvegen'
2011. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, ez csak átmeneti, mert egy nagyon érett döntést hoztál és ilyenkor áldozatokat kell hozni! Sok sikert a felvételihez, de közben azért ne feledkezz meg a barátodról, mindenkinek arra van ideje amire szakít, meg naponta egy pár perces telefonhívás nem veszi el a napodat. Szóval azt akarom mondani, hogy adj bele mindent a tanulásba, de ugyanakkor próbálj egy kicsi időt a barátodra is szánni!
2011. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi:)

A mai napot is együtt fogjuk tölteni:)

2011. jan. 15. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!