Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből valami? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy fiú (16 éves) akivel alakulgat valami de kb. 3 hónapja nem történik semmi csak incselkedik velem. Már felállítottam magaban egy listát a rossz tulajdonságairól, mert nagyon sok van neki pl. alkoholista mégis szeretem. :/ Igazából nem nagyon értékeli a lányokat, csak egy darab b*szni való húsnak tekintiőket, de úgy érzem hogy rám más szemmel néz. Nem tudom szeret-e de vannak apró jelek. Pl. szokott ilyen megjegyzéseket tenni hogy jól áll a hajam, egyszer azt mondta hogy szexis vagyok, volt már olyan hogy meg akart ölelni, sokszor bámul stb. De náa nem lehet tudni. Ráadásul úgy érzem hogy nincs esélyem, mert én nem olyan vagyok hogy játsszom neki az agyam meg rázom a seggem mert általában az ilyenek jönnek be neki. Nem vagyok csúnya, átlagos vagyok, vékony szóval nem érzem magam azért esélytelennek sem. Viszont most jár egy lánnyal de nem hiszem hogy komolyan szeretik egymást, csak hogy vetítsenek a többieknek. Engem a legtöbben szürke személyiségnek tartanak, összesúgnak a hátam mögött úgyhogy nagyon hülyén jönne ki ha hirtelen elkezdenék hozzá kedves lenni. Akkor meg mit csináljak?
2011. jan. 11. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem hiszed el, ugyanez a problémája van egy lány barátnőmnek. Igaz, az gázabb téma mer a srác 20 éves. Na mindegy. Lényeg, hogy nem érdemel meg téged.

"Inkább legyél szürke egér, mint 10enévesen ingyenprosti a particsürhének." (Antifaces) És mily igaz.

2011. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na fasza. Szóval olyan barát aki lány :D Am fiú vagyok.
2011. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem csak azért tetszik neked ez a fiú mert: valszeg jól néz ki, más lánynak is bejön, ráadásul ritka jót tenne az önbecsülésednek, ha mindenkit egy darab húsnak nézne kivéve téged....mert téged meg majd egy istennőnek pff na persze.


Sajnos ilyen nem létezik! Attól még, hogy megdícséri a hajad, miért nézne rád másképp? Legalábbis sokkal másképp? Egy darab szexi húsnak nem állhat jó a haja? Dehogynem.

Könyörgöm ne olyan pasit szemeljetek ki akinek több rossz tulajdonságát tudjátok mint jót.


Olyan nincs aki úgy álltalában is kedves, jó fej, nem néz le másokat? Dehogy nincs, csak keresni kéne és nem az ilyen alkoholista taplókba bele esni!!!


Bocs ha bunkó voltam de ez a véleményem.

2011. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, aki szexisnek tart, és a külsődet dicséri, az biztosan a személyiségedért szeret. Ha még a fenekedet is rázod neki, még az idén megkéri a kezedet.
2011. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!