Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ebből baj? (Kérdésed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből baj? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A maival együtt még 3 bogyóm van a Jangee 3mg/0,02 mg fogamzásgátlóm 2. leveléből a 7 napos szünetig... de úgy néz ki, hogy ma meg fog jönni...

a 2. levélen 2szer fordult elő, hogy nem a megszokott időpontban vettem be a gyógyszert, sőt, 12 óra eltelte után - de ez az orvosommal meg lett beszélve részletesen, és biztosított, hogy nem lehet bajom...

engem most az érdekel, lehet-e baj abból, hogy a 7 napos szünet első napja előtt megjön.. ha vki tud vmi okosat, lécci írjatok.


2011. máj. 12. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem származhat belőle. De lehet inkább gyógyszert kellene cserélned. Érdekes módon ezt nem mondta a dokid sem MÉG. Lehet rossz orvost választottál.
2011. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és elég fura, hogy nem ez az első amikor előfordult. Tény és való, felelőtlen orvosod van.
2011. máj. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ha végigszedem a 3 levelet, utána úgyis lemegyek az újat felíratni, és akkor majd úgyis megbeszélek vele mindent. Nemtudom, hogy jó szakember-e, de mindesetre megbízom abban, amit mond, és ez nálam nagy szó...
2011. máj. 12. 14:23
 4/6 A kérdező kommentje:
a tabletta kihagyás fordult elő kétszer.. vagyis, nem kihagyás, csak ugye később sikerült bevennem... és akkor rögtön fel is hívtam ahogy tudtam, hogy ilyenkor mi van, mit csináljak. és azt mondta, még akkor sem csökken a védettségem, ha a másnapi tablettával egyszerre veszem be az előző napi, kihagyott bogyót..
2011. máj. 12. 14:25
 5/6 A kérdező kommentje:
mindenesetre köszi a választ és a tanácsot is!
2011. máj. 12. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül hangzik el az a mondat sokszor, hogy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét. De sokkal inkább a kezelőorvos javallott.
2011. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!