Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből valami? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Megismerkedtem a hétvégén egy nagyon aranyos sráccal. Nagyon szép dolgokat mondott, hogy mennyire szerencsés, hogy megismert, meg ilyeneket, de megbeszéltük, hogy ez csak erre a hétvégére szól (nagyon messze lakunk egymástól). Én viszont azóta meg vagyok bolondulva, azt várom, hogy majd keres... Sőt az a gyanúm, hogy ő amúgyis ilyen csajozós típus. Viszont abban biztos vagyok, hogy nagyon jól érezte magát ő is, és tett rá célzásokat, hogy majd ha legközelebb találkozunk, akkor megnézzük az egyik filmet, meg ilyenek. Nem tudok kiigazodni a pasikon, segítsetek...
2011. jan. 24. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg akar dugni, semmi több.

Bocs, de ez van.

2011. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És miben segítsünk? Beszéljünk vele helyetted?
2011. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban komolyan mondta azokat a szép mondatokat akkor már biztos felhívott volna téged, szerintem csak egyéjszakás kalandot akart, de mivel akkor aznap nem jött össze , valószínű márt talált mást a céljának, és már bocs hogy ezt írom , de rád már biztos nem is emlékszik
2011. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De emlékszik, ma jelölt ismerősének facebookon...
2011. jan. 24. 15:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Naiv kislány...milyen sokan kihasználják ezt.

Kapsz egy szép mondatod, kedves veled 1 óráig bejelöl fészbúkon és már alá is feküdnétek.

2011. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs igazuk.

Nem biztos hogy csak 1 éjszakát akar,bár meglehet.

Lehet hogy csak a távolság rettenti el.

Egy próbát megér ha úgy gondolod.

hajrá

19/L

2011. jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!