Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza akarom őt kapni! De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza akarom őt kapni! De nem tudom, hogyan!?

Figyelt kérdés

Tegnap kirakott a párom (régi dolgok miatt, amikor még együtt se voltunk). Azt hiszi, megcsaltam, pedig nem! Nekem Ő az igazi. Tegnap este még azt mondta, hogy adjak pár napot neki, ma pedig azt írta sms-ben, h hagyjam békén!Nem tudok nélküle létezni, szeretem őt, és esküszöm, hogy nincs más, nem is volt, mióta vele vagyok! Egy év plátói szerelem után a párja lettem, boldog voltam végre, azt a nyugalmat, boldogságot és szeretetet kaptam tőle, amiről csak álmodni mertem eddig!

Elég nehézfejű, de valahogy muszáj Őt visszakapnom, mert nekem a világot jelenti!!!

Üresség van bennem, hányingerem van, egy joghurtot tornáztam le a torkomon, de félek, visszajön.

Segítsetek!

Köszönöm előre is!

26L


2011. jan. 11. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ébredj fel!


És próbálj tisztán látni! Nem egy mesevilágban élünk ahol mindenkit megkapunk akit szeretnénk...van hogy nem jönnek össze a dolgok ennyi.


Az élet megy tovább, ha nemet mond keresel mást, ilyen az élet...

2011. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg hagyd ot békén,a fiúk nem szeretik a nyomulás csajokat.Ha még o is szeret,akkor várj,és vissza fog menni,ha meg nem szeret,akkor ne akard olyan kapcsolatba kergetni ot,ahol o nem boldog,mégha ez neked fáj is.te sem éreznéd úgy jól magad,hogy olyan fiuval jársz,aki nem szeret,elobb-utóbb átváltozna a részérol útálattá,és az kinek jó?adj neki idot.
2011. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Írtam neki smseket, de hagyom most pár napig, hátha lenyugszik kicsit. Sírt -ami nála nagy szó, tehát tudom, hogy szeret!

Most fognak megtömni a kollégáim, mert ma egy joghurtot ettem csak! De legalább lemegy pár kg, és akkor nem fog piszkálni, hogy dagi vagyok! :)

Remélem visszajön és kapok egy esélyt!

Ennél szebb szülinapi ajándékot nem is szeretnék!!!

2011. jan. 11. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is sajnálom. Most sztem hagyd pár napig,ha nehéz is, s ha nem jönne magától vissza mert mondjuk makacs,büszke...tegyél még egy próbálkozást. Ne add fel az álmaid olyan könnyen,még ha nyomulni is kell.

De ha látod rajta, remélem nem így lesz h nem gondolta meg magát..akkor hagyd. Bár ha szeret,s elszállt a gőz a fejéből biztosan megbocsát.

2011. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem, mert nekem tényleg Ő az igazi!!! És szeretem!
2011. jan. 11. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!