Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledjek hozzá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá? Fiúk, ti ezek után milyen közeledéstől lágyulnátok meg?

Figyelt kérdés

Ez a rövid előzmény:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..



A helyzet továbbra is változatlan, talán annyi, hogy a kérdésemre, hogy mi baja velem, visszaírt, hogy nincs semmi, csak most relaxál. Mióta olyan jól eldumáltunk, mintha kerülne. Már komolyan fontolgatom, hogy vizsgák után elmegyek hozzá, és személyesen mondom el neki, hogy én szerettem őt, és még mindig nem vagyok közömbös, és hogy a pletyka, miszerint megcsaltam tényleg kamu. Ezt soha nem mondtam még a szemébe, mindig kerültük a témát, amikor 1x leírtam, akkor is reakció nélkül lelépett.


Olyan jó lenne tudni, szeret-e még, de ha rákérdezek akkor vagy azt mondja, hogy lezárta, vagy nem is reagál. Bár mostanában csak a szilveszteri volt olyan megnyilvánulásom, ahol erre utaltam volna. Az utolsó találkánk után annyit mondott arra, hogy szeret-e még, hogy néha igen, néha nem.


Hogyan szerezzem vissza a szeretetét, vagy egyáltalán hogyan tudjam meg, mit érez valójában? Találkozzak vele személyesen? Elég messze lakik, szóval... Vagy hagyjam, ne is írjak rá, és egyszer majd talán elmúlik az, amit iránta érzek?


2011. jan. 11. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a srác érdekében megkérnélek, hagyd békén. Nincs annál pokolibb érzés, amikor az, akit szeretsz, hátba támad, elárul, és lefekszik mással. Elárultad, eljátszottad a bizalmát. Most őszintén: hogyan bízzon meg benned? Egyszer megtette. Te ezt eljátszottad. Tanulj a leckéből, és lépj tovább...
2011. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy minden könnyebb lenne, ha közelebb laknátok egymáshoz. Lehet, hogy őt ez is zavarja, amire időközben rájött és inkább olyan lányokkal foglalkozik, akik nem laknak nagyon távol. Ha már ennyit könyörögsz és magyarázkodsz neki, akkor szerintem rég visszakaphattad volna, ha szeret.
2011. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!