Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor csak felejteni lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor csak felejteni lehet?

Figyelt kérdés

17 f vagyok és van egy lány ő 16 éves.

Szerelmesek voltunk,de elb@sztam és most egy másik gyerekkel lóg,ölelkeznek,virágot kapott a lány tőle szal... nyomul.

Miután ezt megtudtam elküldtem neki levélben minde érzésemet amit nem mondtam el neki,mert féltem de így,hogy így alakul sokkal könynebben kijöttek a szavak.

Ez már ilyenkor nem változtat a dolgon ?

Tegnap beszéltem vele élőben és ott látszott rajta valami,de az,hogy szerelem,vagy csak barátság nem tudom.

Mikor elmentem nyújtotta a fejét,hogy puszi,de én hátat fordítottam neki és mondtam,hogy szia és gratulálok,hogy őt választottad.

El kell felejtenem véglegesen ?

Azt a gyereket nem fogja ott hagyni a kedvemért gondolom.

És lehet 1 hét alatt jobban megszerteni egy 20 éves cigányt mint engem akivel 5 hónapig jóban voltunk,sétáltunk és beszéltünk éjjel nappal ?


2011. jan. 11. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a másik srácnak méretes, kékeres vastag kukija van!
2011. jan. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azaz a szeremel meg ki a f@sznak kell ? O: .....
2011. jan. 11. 09:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát öcsém, ez kemény dolog.De egyet mondhatok.Olyan nő ne keljen má neked, aki egy cigánnyal lép le mellőled.Legyen már benned tartás, aztán csajozz be.Azzal idegesítheted, és még neked is jó, de nemán te fuss utánna.Ne gyalázd már magad tesó!Csajozzál!
2011. jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miután 5 hónapig nem nyomultál rá , egy puhapöc$ lett belőled a szemében . Szerintem soha nem fog férfiként rád nézni .

Sajnos ezt jól elbasztad . Legközelebb sokkal hamarabb mutasd ki a barátnő-jelöltnek hogy bizony ő kell neked .

2011. jan. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

minek írod ki egymás után ötször ugyan azt a kérdést? Úgy se jön más válasz..

amúgy meg a csaj hülye ha egy koszos cigányt választott helyetted. Te a lelked is kitetted, hogy összejöjjetek.

Én nem látok esélyt arra hogy megenyhül a csaj irányodba, de ezt csak azért mondom mert én is ilyen vagyok. Makacs, és amit egyszer elmondtam az úgy is lesz, ritkán lehet megingatni, de ahhoz jól kell használni a szavakat.


20/L

2011. jan. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"engem akivel 5 hónapig jóban voltunk,sétáltunk és beszéltünk éjjel nappal ?"


- Csak annyi a gond, hogy a leírásod inkább egy barátra illik rá, nem valakinek a párjára. ÉS kifejezheted magad bármukyen primitíven, ha cigány, ah nem az illető, ő kell neki, és nem Te. Talán a lány kivételesen nem a származását nézi.

2011. jan. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!