Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl? Kihunyt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl? Kihunyt a szerelem? Mit lépnétek?

Figyelt kérdés

A barátomnál 1 hete nem érzem azt hogy szeretne. Elvagyunk, megvagyunk, de olyan mintha hirtelen eltűnt volna a tűz. Tudni kell, hogy 1 hete sikerült a legjobb barátját (aki a nap 24 órájában a nyakunkon élt) kicsit lekoptatni. így is minden nap ott van de csak 1-2 órát. Tehát ez nagy változás a barátomnál és a haverjánál is. Így mi többet lettünk együtt, és a haverokkal kicsit kevesebbet, de így is naponta ott vannak.


Tudni kell hogy fél éve együtt élünk már.


Tehát volt ez az 1 hét rideg időszak. Kevesebb bújás, azok is mintha rutinból jöttek volna.

Majd pénteken gondoltam meglepem, lementem hozzá, de nem volt otthon (pedig testvérem mondta hogy megyek) Rá pár percre ott motorozott el mellettem, de nem állt meg, nem vett észre. Szerintem elképzelhetetlen hogy abban az egyenes szakaszban ne vett volna észre, alig 2 méterre volt tőlem... Mindegy. Lenyeltem, elhittem, este visszamentem, számonkértem, megbeszéltük.


Szombati egész napot a haverokkal volt, reggeltől éjjel 2-ig. Akkor indultak csak vissza, hajnalban ért haza. Én is elvoltam aznap, így volt megbeszélve, hogy ő haverokkal, én barátnőimmel leszek aznap. Nem zavart.


Viszont másnap a szokottabbnál is ridegebb volt. Az élményeit mesélte mindenkinek. Én is szívesen meghallgattam csak rosszul esett hogy mindenkinek mondta hogy ott kellett volna lennie, és órákon át mesélt nekik, engem kizárva a beszélgetésből. Vasárnap nem éreztem azt hogy mi egy pár lennénk...


Hétfő, ő hívott hogy menjek le hozzá suli után. Le is mentem, de már ott volt testvérem is, és mi két percet nem tudtunk kettesben lenni. elmentek motorzni. Fél 2-től 4ig ültem a szobába, és vártam rájuk. De nem jöttek. Aztán úgy gondoltam d.u. 4kor hogy már jogosan lehetek "hisztis" és húzhatok haza.


Nem érti a reakciómat, nem érti miért lépek le, szerinte nem jogos az hogy én hisztizek, mikor ő neki a motort kellett csinálnia. Nem szabom meg neki mit tesz, de akkor miért hív le magához ha úgysem velem van?


Ti mit lépnétek a helyemben?


2011. jan. 10. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem ő már vagy nem szeret téged, vagy fontosabbak neki a barátai mint te. Ez persze nem is lenne baj, ha megtalálnátok az egyensúlyt. Szerintem ülj le vele és beszélgessetek. Én is kiakadtam volna a helyedben, és örüljön neki h ilyen barátnője van h ennyi mindent elnézel neki. Úgy kezel téged mint egy darab sz**t. Már bocsánat de én így látom. Szerintem nem ezt érdemelnéd. Az is lehet hogy egy kis időt külön kéne töltenetek. Mint mondtad minden nap együtt vagytok. És persze az sem normális h sosem tudtok csak kettesben lenni. Szerintem mond meg neki hogy ha már ennyi mindent elnézel neki akkor te is kapjál érte egy kis törődést, figyelmet.
2011. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

motorbu_zi, hagyd a f@szba ha ilyen nyomorék.

az ilyenek ugy fel tudnak idegesíteni, feldugnám a motorját a s_eggébe

2011. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vgy csak ennyire kelletél!
2011. jan. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 hét? Azért az nem olyan sok, hogy ilyenekre lehessen következtetni. Én sem találkoztam a barátommal már egy hete, vizsgaidőszak, ilyesmik, szóval sok dolgunk van, maximum egy-egy sms, telefon fér bele. Nem lehet, hogy a barátodnak tényleg sok dolga volt ezen a héten? Írod is, hogy hívott meg minden. Vagy talán túl sokat voltatok együtt mostanában. Van néha ilyen az emberrel, hogy egy pár nap szünet kell amikor sokáig vagy együtt valakivel folyamatosan. Szerintem nem szabad kisajátítani valakit, jót tesz mindenkinek, ha a barátaival is lehet egy keveset. Én sem akarok állandóan ott lenni, amikor a barátom a haverjaival megy el valahová, és én sem örülnék, ha folyton ott lenne, amikor én megyek el valahova a barátaimmal. Szerintem beszéljétek meg... de mindenképp várj még a szakítással, ez az 1 hét nem olyan sok idő.
2011. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek is vagytok?


Amúgy meg szerintem foglald el magad te is valamivel. Nem biztos, hogy nem szeret, csak tudja, hogy mindig ott vagy, ha neki épp kellenél, így nyugodtan foglalkozhat valami mással is. Vagy sok mással. Járj el bulizni, menj a barátnőiddel, tölts időt a családoddal - szüleid biztos örülnének neki! Oszd be te is az időd, és éreztesd vele, hogy ha fontos vagy neki, ha veled akar lenni, akkor azt nem teheti meg akármikor! Ossza be az idejét! Amikor te ráérsz, akkor ne menjen motorozni. És nem adsz neki sok ilyen közös időt, akkor le fog faragni az egyéb dolgokra szánt idejéből. Ha pedig elhidegültök, akkor az is egy jel. Akkor már érdemes elgondolkozni (vagy akár anélkül) egy viszlát intésén.

2011. jan. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a párommal is mindig ez van, ha sokat vagyunk együtt

én mindig el kezdem hanyagolni, kiéleződik minden a szakításra, erre elkezd küzdeni, harcolni, kikészíti magát és újra szeret 1 hónapig

2011. jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat ! Az utolsó három nagyon hasznos volt! Igen, így belegondolva tényleg ez a probléma nálunk. Most dolgozni fogok, és ő is. És megpróbálom elfoglalni magam. Köszi a tippeket! :D
2011. jan. 13. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!