Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helyesen jártam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen jártam el?

Figyelt kérdés
Általánosban volt egy gyerek akivel rühelltük egymást... állandóan szemétkedett velem jogtalanul. Azóta 300 km lett köztünk nem is láttam többet utána már felnőttünk 22 évesek vagyunk. Bejelölt facebookon de az az igazság akiket nem szeretek nem nagyon jelölöm be. Visszaigazoltam de legszívesebben törölném a fenébe. Bár úgy gondolom lehet változnak az emberek és kinőtt abból a gyerekes dologból már hiszen nem az általános suliban vagyunk. szerintetek helyesen jártam el hogy visszajelöltem? én kitörölném a francba mert a lelkem nyomja hogy olyan mocsok van az ismerősöm közt aki kárt okozhatna a személyes adataimban.
2011. jan. 10. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái.
2011. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az még nem jelent semmit, hogy bejelölt...Engem is mindenki bejelölgetett közösségi oldalakon, akit valahonnan ismerek...Nekem pl mindegy...visszajelölöm, ha kedvelem, ha nem. Levelezgetni meg beszélni úgysem muszáj....szerintem az a minimum azért, hogy akit ismerünk, visszajelöljük...


18/F

2011. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!