Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondtam a baratomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam a baratomnak, hogy nem tudom el felejteni azt a fiut, akivel jartam. Vajon helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés
es hogy ot is nagyon szeretm....marmint abaratomat akivel most egyutt vagyunk! es nem haragudott meg ram azt mondta hogy probaljam el feledni ha ot akarom es akkor minden jo lessz,mert elegge komoly a kapocsolatunk..o 14 en meg 13,,en nagyon szeretem ot...de most hogy ezt igy el modntam felek hogy nehogy rossz legyen valami...es jovo heten megyek hozza es mit csinaljak hogy lassa hogy ot szeretm es hogy vegye eszre hogy elfelejtettem ot.. a masik sracot? kerlek segits nagyon fontos lenne...
2008. aug. 15. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

csak rá figyelj...beszélgess vele sokat és nevessetek (hülyén hangzik de ez mindig összébbhozza az embereket:))

ha több is van már közöttetek(testiség) akkor meg hajrá :D

2008. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kényesztesd ahogy csak tudod és ne hozd fel a másik srácot.
2008. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél vele kedves,éreztesd vele,hogy nagyon szereted,fontos,hogy azt érezze,ő a legfontosabb neked,beszélgessetek sokat és ami fontos,többet ne beszélj a másik fiúról,az legyen a múlt.Így őt sem emlékeztetted többet a volt kapcsolatodra(amit nehezen tudsz/tudtál elfelejteni) és neked is könnyebb lesz,ha csak a barátodra figyelsz mindig.A régi dolgokat meg zárd le magadban.
2008. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem rosszul esett neki hogy szex közben a régi barátodra gondolsz. gondolj bele most ő rád se fog nézni amikor veled van. majd vlmi nőre gondol amit a tegnapi szexujságban látott.
2008. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon helyesen cselekedtel, hogy ezt elmondtad neki, igy teged sem fog allandoan stresszelni, hogy titkolozol elotte (erre ramehetne a kapcsolatotok), o meg nagyon jol kezelte a helyzetet, latszik, hogy szeret teged! Nagyon jo, hogy ilyen oszinte vagy! Ne aggodj, nem fog gondot jelenteni ez a kesobbiekben, ha ilyenek maradtok sokaig egyutt lesztek! :-)
2008. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!