Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel szoktál kedveskedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szoktál kedveskedni párodnak?

Figyelt kérdés
Most nem szexre gondolok, hanem apró figyelmességekre.
2011. jan. 10. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ágyba viszem neki a reggelit. Elzárom a csapokat, és nem hagyom égve a villanyokat, mindennek ráteszem, rácsavarom a kupakját.
2011. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meleg vacsi, apró ajándéok, figyelmesség, sok szeretet.
2011. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mindij olyan dolgokat veszek neki, mintha folyton névnapja lenne, csokit, gyümölcsöket

lány vagyok

és nagyon szeretek neki örömet okozni, de persze ettől nem érzi magát kellemetlenül és nem is várja el,

tényleg megbecsüli (lekopogom)

és ő a mai napig ágyba hozza nekem a kajcsit, ez nála természetes

rutin szerű, mégis mesebeli :)

2011. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Főzök neki valami finomat, van, hogy "csakúgy" felöltözöm neki szépen (imádja, ha szoknyában és fűzőben vagyok), amikor hazamegyek a munkából, beszaladok a pékségbe, és hozok neki csokisfánkot (nagyon szereti). Ő pedig ágyba hozza nekem a kávét, meg néha a reggelimet, kitakarít helyettem, elém jön a pályaudvarra, ha iskolában voltam, és hazajövök. (messzire járok suliba).
2011. jan. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!