Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen típusú, gondolkozású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú, gondolkozású férjek vesznek terepjárót a feleségüknek?

Figyelt kérdés
Kérlek ne azt írjátok, hogy akik megtehetik, van rá pénzük, köszönöm.
2011. jan. 9. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akik epp terepjarot szeretnenek maguknak!megveszik a feleseguknek hogy aztan ok elvezhessek! En megmondom oszinten hogy en orulnek egynek, es hasznalnam is:D
2011. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztonsági okokból.

Mert egy kis csöves Suzukival ha ütközöl akk meghalsz terepjáróval meg nem lehet meghalni...

2011. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Akik nem tudják, hogy a nőknek nem való ilyen nagy autó. Nem azért, de dolgoztam ilyen helyen, egy Lexus terepjárót tört ripityára a nő a szemem előtt, mert nem tudott kiállni a kapun. És a csaj azt mondta, hogy az autó azért van, hogy használjuk, nem azért, hogy szép legyen.

A fickó bankár volt, de számtalan ilyen van még rajta kívül. A tutyimutyi férjek, akik ezzel akarják kompenzálni az ágybeli gyenge teljesítményüket, mindamellett, hogy könnyen megengedhetik ezt maguknak, terepjárót vesznek a barátnőjüknek.

2011. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindhárom válasz nagyon jó és igaz, én már nem is teszek hozzá semmit :))
2011. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

második válaszoló LOL :D

"terepjáróban nem lehet meghalni" ebben biztos vagy? ha ilyen alapon vennének autót a barátnőjüknek, én minimum egy tankot vennék a barátnőmnek, de lehet hogy egy tengeralattjárót, mert azzal nem fog karambolozni más autókkal...

bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam :D

2011. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azok, akiknek csomószor összekarcolta már a feleségük a kocsit egy biciklistával.
2011. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20:35 : "terepjáróval meg nem lehet meghalni" -> DEHOGYISNEM!!!
2011. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pusztán gondoskodásból is vehet valaki egy csajnak terepjárót!

TÉnyleg jobban jár mint mondjuk egy Swifttel vagy ilyesmivel, biztonságban tudhatja a feleségét/barátnőjét!

2011. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!