Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy pasizzak az iskolában?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy pasizzak az iskolában? Hogy viselkedjek hogy valaki felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés

vagyis gondolom ti is voltatok már ilyen helyzetben ..

mondjuk ez fiúknak szerintem könnyebb mert nekik végül is az lenne a dolguk h kezdeményezzenek és én régimódi vagyok vagyis kezdeményezzen a fiú

de már abban is benne vagyok hogy kezdeményezek én..

de mind1 nem térek el a kérdésemtől a lényeg benne van

9.es lány gimnazista


2011. jan. 9. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Feltételezem nem (csak) 9.-esek közt akarsz hódítani. Akkor nem tehetsz mást mint valami ürüggyel átmész másik osztályba, vagy a büfé előtt megkérdezed a kiszemelt áldozatot nincs-e nála egy ötös? :D


Eljárhatsz olyan helyekre, legyen az edzés, bál, szakkör stb, ahova olyan fiúk járnak akikkel összejönnél...

Úgy hirtelen ez jutott eszembe. De ha leírod merre laksz lehet többet is tudok segíteni ;)


16/f

2011. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jah és legyél mindig kedves, mosolygós, és nyitott az a lényeg :)
2011. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

persze hogy nem a 9 esek között akarok :D

másik osztályba átmenni?:O ezt h gondoltad?:O

nem hiszem hogy lenne olyan szakkör vagy bármi is ahova járnának pláne olyan fiúk akik bejönnek=) max a kondi terembe de oda nem lehet bemenni egyszerre egyik nap a fiúké másika lányoké szval az kizárt :(

viszont a büfés dolog jó ötlet kifogom próbálni tuti ilyen ötletek kellenének még nekem =) köszi szépen

2011. jan. 9. 20:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Viselkedj természetesen, egy kicsit se játszd meg magad, és forgolódj különböző társaságokban
2011. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

háhá egészen véletlenül a kondi terembe járnak, milyen meglepő :D

Arra is járkálhatsz: "hopsz bocsi eltévedtem, ma nem a lányok vannak itt?" "ahha értem, és nem maradhatnék? :) "


Legyen fantáziád, am merre laksz? :P

2011. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
martfűi vagyok
2011. jan. 9. 20:26
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Én a táncot javaslom erre. salsa, társastánc. Jó sok pasi van és felkérnek táncolni a bulikban.

Vagy pedig olyan sport, ahol fiúk, lányok közösen vannak. Pl aikido, thai-chi, jóga.


Iskolában pedig szakkör, esetleg suli buli. Azt nem javaslom, hogy direktbe menj oda a fiúkhoz. Nem bizti, hogy normális pasit fogsz így ki.

2011. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kittike.e ***** válasza:
64%

menj neki " véletlenül " de ugy erősen. és mond bocsi,véletlen volt.. nem akartam.. stb. ha megtetszel neki vagy azonnal elkezd veled beszélgetni,vagy pedig legközelebb meglát és odamegy:)

a másik lehetőség.. megkeresed facebookon .. bejelölöd. ráirsz a chat-en valami ürüggyeel hogy pl holnap hány órátok van? mert az egyik osztálytársaddal beszélnem kell.. aztán folytasd a beszélgetés hogy mizu? ..stb..és ha jol ellesztek majd odamegy a suliba hozzádd:)

remélem segitettem.. soksikert!

2011. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy, nő nem tud pasizni, max elcsábítani egy férfit, ami úgye lehet, jó és rossz.. :P


Öltözz kicsit feltünöbben, de normál keretekben belül, pl:. szoknya, vagy egy aranyos sapka stb.., légy beszédes (fiúk csípik az ilyen lányokat), de ne nyálas, mert attól falra mászok (:D ), legyen sok ismerősőd facebook-on iwiw, msn-en, stb.. majd csak lesz egy srác aki lépni fog. :D


16F

2011. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!