Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 28 eves fiu inkabb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 28 eves fiu inkabb egy komoly kapcsolatot szeretne vagy csak egy futot? Mibol lehet erre rajonni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
jaj ezt én is szereném tudni...:)
2011. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A korából biztos nem! Ismerek negyvenegynéhány éves pasit is, aki még véletlenül sem akar komoly kapcsolatot.
2011. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok és mostmár szeretnék egy komolyabb kapcsolatot is :D


Ez egyénenként változó , ugyanúgy mint a lányoknál , mint mondtam én 25 vagyok és szeretnék , ő 28 ,lehet hogy nem , nem tudom ezt innen senki se fogja neked megmondani ennyi alapján :D

2011. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyénenként változó, ezt így meg nem lehet állapítani.
2011. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 28 vagyok. Igazából mivel hogy férfiból van, nagyon nincs ellenére egyik sem. Viszont nagymértékben függ az adott lánytól. Nekem is van akivel el tudnám képzelni az egész hátralévő életemet, csak sajnos nem lehetünk együtt. :( de van akivel csak 1-2 együttlétet tudnék elképzelni.
2011. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!