Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi van? Barátság vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Barátság vagy szerelem? És hogyan tovább?

Figyelt kérdés
15/L vagyok. Van egy haverom akit kb. 3 hónapja ismerek. Nem olyan gyakran de olyan kéthetente mindig szoktunk beszélni, msn-en gyakrabban is. Általában ha találkozunk ketten szoktunk lenni, és mindig tök jól elvagyunk. Sokat nevetünk, beszélgetünk stb. Egyszer azt mondta, szerinte nincs fiú és lány között barátság, na hát ezt nem tudtam hova rakni. Ő úgy tudja, hogy még mindig egy másik srácot szeretek, de ennek már vége. És belegondolva, szívesen összejönnék vele. Tegnap mondtam neki, hogy valamit szeretnék mondani, ha délután lejön, de nem jött le, mert fáradt volt...viszont felhívott, hogy mondjam el mit akarok, mert idegesíti, hogy nem tudja, de én nem akartam, szerintem ez nem telefontéma. Mert, hogy azt szerettem volna elmondani, hogy megpróbálhatnánk együtt. Már mindketten idegesek lettünk, letettük a telefont, azóta nem beszéltünk... Most mi van? Ilyenkor mégis hogyan tovább? És ha nem tetszem neki?? Hívjam fel és mondjam el neki? Vagy mi legyen? És erről a "nincs fiú és lány barátság" dologról mit gondoltok?
2011. jan. 8. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs fiú-lány barátság. Max. nagyon speciális esetben.


És tényleg nem telefontéma. Hívd fel, hogy "Még mindig el szeretném mondani, amit akartam. De ez nem telefontéma, és személyesen szeretném elmondani."


:)

2011. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Higgany ***** válasza:

Szerintem van fiú lny barátság mert ha nem lenne akkor járnék fél magyarországgal :D

Szerintem ezt beszéld meg vele ha legközelebb találkoztok, de csak akkor ha tényleg szeretnéd! De próbálkozhatsz először olyanokkal is hogy csak kissebb jeleket adsz neki (mellé ülsz de közelebb mint máskor, "véletlenül" hozzáérsz a kezéhez mint a filmekben stb nem tudom, légy kreatív :) ) és figyeld a reakcióit. a testbeszéd sokat elárul :)

2011. jan. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én erre azt mondom, hogy aki nem hisz a fiú-lány barátságban annak úgy látszik nincsenek barátai az ellenkező nemből:)

Szerintem írj rá,vagy élőben menj oda hozzá, és mondd meg neki hogy mit érzel.Veszteni nem veszthetsz semmit:)

Csak nyerhetsz:)

Remélem tudtam segíteni 14/L

2011. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Higgany ***** válasza:

neee! az ilyet mégse msn-en kellene begbeszélni!

Ha konkrétan rákérdezel is akkor csak személyesen!

2011. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!