Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első szerelem! Eltudtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem! Eltudtátok feledni?

Figyelt kérdés

Nem olyan értelemben gondolom hogy még mindig nem hevertétek ki ha nem hogy mély nyomott hagyott-e bennetek?! és gondoltok-e rá néha még hogy miket csináltatok együtt stb ?!:)

Kort is írjatok:)


2011. jan. 7. 23:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nem felejtettem. még nem tudom...pedig szeretném . 19/f
2011. jan. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Elfelejteni sosem fogom, talán... De már nemigazán gondolok rá, mert habár csak a szép emlékek jutnak eszembe, előbb utóbb úgyis elszomorít. Önkéntelenül többször eszembe jut még, pl ha olyan helyen járok ahol együtt voltunk régen... De idővel ezek az emlékek felülíródnak, és már nem fog eszembe jutni úgy sem. Ha rá gondolok, akkor is maximum azért, hogy emlékeztessem magam a saját hibáimra, amiket elkövettem régen, hogy tanuljak belőlük és ne fordulhassanak elő ismét a jövőben:)
2011. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és szerintem soha nem is fogom, teljesen megváltoztatta az életemet, sajnos kemény leckét kaptam tőle. De már nem fáj.


22/L

2011. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem, és nem is bánom, hogy véget ért. Mert azóta találtam valaki mást, akibe szerelmes vagyok, és sokkal boldogabb vagyok vele, mint az úgynevezett első szerelmemmel... Ha arra visszagondolok csak hazugságokra lett építve az egész a másik fél részéről, így nem gondolok vissza rá. Mert most mindennél boldogabb vagyok. :)

19 L

2011. jan. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Persze az első lángoló tiniszerelmet?? akkor azt hittem belehalok úgy fájt és hogy ennél jobban nem lehet szerelmesnek leni..ez volt 15-16évesen..fél év volt mire kihevertem..atán jöttek mentek a pasik és végül most van egy 4éve tartó kapcsolatom,és annyira szeretem hogy már fáj!Ezeke után nevetve gondolok vissza az elsőre,aki mellesleg szemét volt, h uhh én azzal lefeküdtem??fúúúj jessszus...meg milyen bolond voltam hogy őt szerettem aki sokat megbántott:D dehát ilyen a tiniszerelem:)

22L

2011. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 :D:D ***** válasza:
azt nemlehet elfelejteni!!! foleg ha nem volt viszonozva:)
2011. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Sokszor gondolok rá, de bár elfeljteném.Utólag úgy érzem, ez nem volt szerelem, csak a személyiségét szerettem, jobban mint egy átlag emberét, és jó volt tudni hogy van aki gondol rám minden este!

De akkor 13 éves kis hülye kiscsaj voltam, sokat változott a világnézetem!

2011. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem felejtettem el. És nem is szeretném elfelejteni. :) (L) Már 15 éve együtt vagyunk. :) Decemberben volt az esküvőnk, és a közös babánkat várom. :) Igenis, megtalálhatja az ember akár fiatal korában is a párját. :) Élő példa vagyok. :)

Szeressétek egymást fiatalok. :)


Egy fiatal, terhes nő. 28/L :)

2011. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Utolsó! Ha jól számolom akkor 13 éves korod óta együtt vagytok.Nos,én most ennyi idős vagyok és van egy lány akivel ugyanúgy el tudnám képzelni a hátralévő életem mint ahogy ez veled volt : ) Remélem ez összejön


13/f

2011. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!