Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy elveszitem. Micisnáljak? (tovább lennt)

Figyelt kérdés
A párom egyetemista és már lassan 1 éve vagyunk együtt nagyon komoly a kapcsolat és nagyon szerelmes vagyok belé és ő is belém de viszagidőszaka van és utána elaakr menni valami egyetemes buliba (többször volt már és nemvolt gáz), én nagyon enm vagyok bulizós ha lehet kerülöm is de akkoris retteneetse félek hogy megcsal, vagy hogy milehet vele és addig nem tudok elalaudni amig nem hivott fel amig hazamegy, de ez minden alkalommal igyvan. Micisnáljak?Túl aggodolmaskodom?annyira félek hogy elveszitem vagy sokat iszik és mással fog ... ettől a gondolattol is sirni támad kedvem.Kérlek sgeitsetek micsináljak. Köszönöm
2011. jan. 7. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor komoly egy kapcsolat, ha már együtt éltek. Addig smafu.
2011. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ahamoké.csak nem ezt kérdeztem;)
2011. jan. 7. 22:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd, erre én mindig azt mondom, ha szeretek egy lányt akkor vele szeretek lenni, nem járkálok nélküle sehova. De mindig lepontoznak, mert állítólag az az igazi, ha külön mentek mindehová.
2011. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de félek:/
2011. jan. 7. 23:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Adott már okot arra,hogy féltékeny legyél?

A féltékenységeden csak te magad lehetsz urrá,ebben más nem tud segíteni.Vagy megbízol benne (ami egy komoly kapcsolatban alap) vagy hagyd el,mert így csak a vesztedbe rohansz. Meg fogja unni,hogy elszámoltatod és be kell jelentkeznie ha hazaért stb.

Az ember természetesen félti a kapcsolatát,hogy elveszítheti,akit szeret.De,ha már el kell veszíteni,akkor az egy másik lány miatt legyen,ne pedig azért,mert az agyára mentél a féltékenységeddel.Részedről tegyél meg mindent,hogy ne kelljen neki más nő.

2011. jan. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kössetek kompromisszumot. Te elmész vele néha, ő meg elmegy veled néha oda, ahova szeretnél.
2011. jan. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!