Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meddig lehet bírni?

Figyelt kérdés
A barátommal 7hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást. ő két évvel idősebb nálam. Idén kezdte az egyetemet. Nagyon sok a tanulni valója és az apja is csak folyton rászól ha éppen telefonálunk ... nagyon rossz ez így... mostanában egyre kevesebbet látom... egyre kevesebbet hív (pedig ingyen beszélünk)... ha bajom van akkor se tulzottan érdekli... ha nem ő ráz le akkor éppen az apja... nagyon hiányzik az mikor még én voltam neki a legfontosabb... én eddig mindent feltettem érte... ha kellett nem mentem magántanárhoz, vagy késtem a suliból, vagy lemondtam a melót... ő pedig mindig csak tanul... elhiszem,hogy nehéz az egyetem... de ennyire ?? Mindig csak igérgeti h jobb lesz... de egyre nehezebben bírom.. nagyon hiányzik :( Nagyon rossz ez így... Ti bírnátok ezt így a helyemben ?
2011. jan. 7. 13:29
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és ha én hívom és nem veszi fel akkor az teljesen normális... persze vissza se hív, se sms... de ha én nem tudom felvenni akkor kiakad :S
2011. jan. 7. 13:31
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is járok egyetemre, a bnőmre azért van időm mert egy egyetemre járunk.
2011. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
jó nektek.. :)
2011. jan. 7. 13:36
 4/15 anonim ***** válasza:

egyetem és egyetem közt is van különbség már bocsi előttem válaszoló...

Nem ez a lényeg.


Szóval csajszi!

A vizsgaidőszakot bírd ki!

Ez egy borzasztó stresszes izé, itt tényleg teperni kell ezerrel. Hidd el, hálás lesz neked, ha hagyod tanulni, és nem idegesíted fel valamivel. Inkább, ha tudod, segítsd!

Pl biztos jólesne neki, ha készítenél neki szendvicset, vagy vinnél neki rágcsát a tanuláshoz satöbbi...

2011. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem, a fiú nem korrekt, nem csodálom, hogy nem bírod ezt. Ha sok dolgom van, se hanyagolom el szívem hölgyét.

"egyre kevesebbet hív (pedig ingyen beszélünk)... ha bajom van akkor se túlzottan érdekli..." ez meg főleg baj.

21F

2011. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Elhiszem ,hoyg sokat kell tanulni... de ha ennél többet engedek az már kb olyan mintha együtt se lennénk... egy hete aludtunk együtt... szeptember óta én nyelek... most nekem is vizsga időszakom van és én is kivoltam az utcsó napokba + más problémám is van... de annyira nem érezte komolynak... csak az ő problémáit... nem szeretném elveszíteni... de félek ha ezt így folytatja akkor fel fogom adni :(
2011. jan. 7. 13:43
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan vizsgaidőszakom, amikor még a pisilésre is sajnáltam az időt mert olyan sok volt a vizsga, nehéz az anyag, és kevés az idő.


Egyszer ennek is vége lesz, februártól kb megint jön a lazulás. Az már nem sok idő...

2011. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
sya,velünk is igy volt,de a kedvesem nem járt iskolába és nem minden nap dolgozott,szóval ő nem tudja erre fogni!régen rengeteget beszéltünk telon,mert messze lakunk egymástól,órákon át beszéltünk sms-ezgettünk,gépeztünk,utánna már ritkábban volt olyan h egy hétig nem keresett,és sokszor inkább én kerestem,és én ezt szilveszterkor megelégeltem én nem fogok megalázkodni,és keresni.arra sem méltatott h szilveszterkor irjon 1 sms-t,én most már ott tatrok h tiszta szivből,szeretem imádom,de nem akarom h fájjon ezért 3 napja küldtem neki egy sms-t egy idézettel,meg azzal h én szerettem,és kitöröltem a telefonszámát!!tudom h nme fog keresni,és asok igéret amit nekem tett már tova is tűnt,most marha rossz,de muszáj volt ezt a lépést megtennem,mert mégjoban kicsinálom magam miatta,minden nap az eszembe van,h legalább mondja azt h vége vagy van neki más,de semmi,és a bizonytalanság a tudatlanság a legrosszabb!!szerintem ez a fiú szeret téged,de így külső szemmel te tepersz jobban h ez a kapcsolat működőképes legyen,szerintem,nézzd meg h mennyi idő kell neki h keressen téged,mikor jutsz az eszébe,állíts fel magadban egy szintet,és ha azon belül jelentkezik akkor minden rendben ,de ha pedig utána,akkor el kell hogy gondolkozz a dolgaitokon!!lehet h a vizsgaidőszak után minden jobb irányba fog változni,de nem biztos!!
2011. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
írtam neki 1 órája egy smst,hogy na hogy sikerült ? Mert ma is vizsgázott... 8kor kezdődött neki és még mindig semmi reakció... hogy sikerült vagy valami... és már 3/4 2 van...
2011. jan. 7. 13:48
 10/15 A kérdező kommentje:
Tegnap ezt tettem... nem hívtam napközben egyáltalán este felhívott hagytam is hogy kicsit had csörögjön... erre jött az h mivan velem, meg hogy egyre furcsább vagyok... szerintem szeret... csak így nem lehet sokáig bírni :(
2011. jan. 7. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!