Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meddig lehet bírni?

Figyelt kérdés
A barátommal 7hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást. ő két évvel idősebb nálam. Idén kezdte az egyetemet. Nagyon sok a tanulni valója és az apja is csak folyton rászól ha éppen telefonálunk ... nagyon rossz ez így... mostanában egyre kevesebbet látom... egyre kevesebbet hív (pedig ingyen beszélünk)... ha bajom van akkor se tulzottan érdekli... ha nem ő ráz le akkor éppen az apja... nagyon hiányzik az mikor még én voltam neki a legfontosabb... én eddig mindent feltettem érte... ha kellett nem mentem magántanárhoz, vagy késtem a suliból, vagy lemondtam a melót... ő pedig mindig csak tanul... elhiszem,hogy nehéz az egyetem... de ennyire ?? Mindig csak igérgeti h jobb lesz... de egyre nehezebben bírom.. nagyon hiányzik :( Nagyon rossz ez így... Ti bírnátok ezt így a helyemben ?
2011. jan. 7. 13:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hajnalig tanult, és most PIHEN!


Ne legyél már ennyire türelmetlen a francba is! Bírd már ki a vizsgaidőszak végét a jóistenmegáldjonmár...

2011. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem mondanám magam türelmetlennek, de ha 8ra ment vizsgázni és tegyük fel most pihen... akkor haza felé mért nem tudott írni egy smst?? (INGYEN beszélünk, INGYEN smsezünk)
2011. jan. 7. 14:00
 13/15 anonim ***** válasza:

nekem volt olyan, hogy mentem 8ra vizsgázni, és délutánra háromra értem ki a teremből...


ennyire ne legyél türelmetlen. ha magától is keres (méghozzá napi szinten), akkor nincs ott baj.


egyébként meg nem lehet olyan veszettül sokat tanulni, hogy egy pár perces telefonra ne fussa az ember idejéből. csak Te meg azt fogadd el, hogy naponta 3 percnél több ideje nincsen esetleg - és örülj annak, hogy a nagy hajtás ellenére még gondol Rád!

2011. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
"Ami igazán fontos számomra, arra tudok időt szakítani!" Most akkor mi a fontos számomra? A lány aki szeret, vagy a suli? Nem baj ha a suli, de nem hülyítem lányt, vagyok annyira bátor, hogy el tudom neki mondani, hogy vége.
2011. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hagyd el! Ne te legyél türelmes, ha még nem is beszél veled erről. 33FF
2011. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!