Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, aki ezen az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki ezen az oldalon találta meg a párját, v. esetleg barátot talált itt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Barátságot igen, de párkapcsolatot nem. Ez nem társkereső oldal, ha jól tudom:)
2011. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 acel ***** válasza:
barátot (nő) találtam én is, barátnőt keresnék szívesen mert aki itt olvasgat, az érdeklődik a téma iránt, és gyakran nagyon normális embereket lehet felfedezni, csak jórészük foglalt. 22f
2011. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, h. nem társkereső oldal. Én sem azért vagyok itt. Csak láttam már olyat, h. egy fiú írta, h. magányos, stb., és erre írt egy lány, h. ő is, és vki pedig tanácsolta a fiúnak, h. hát akkor írjon levelet a lánynak. Ezért gondoltam, h. mivel bárhol meg lehet találni a szerelmet, hátha vki itt járt szerencsével.
2011. jan. 7. 12:54
 4/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk ha én is itt járnék szerencsével, nem lenne ellenemre. :)

24/L

2011. jan. 7. 12:55
 5/11 Fülünyúl ***** válasza:

Igen, én is olvastam, hogy néhányan bepróbálkoznak, hogy írnak, vagy mondják hogy írjanak nekik. Az esetek 99%-ban pedig nem történik üzenetváltás, nem kattint senki a privát üzenetre.


Amúgy meg azon felül, hogy ez valóban nem társkereső és ismerkedő oldal, nehéz is lenne ismerkedni, hiszen semmi kép, vagy adat nincs fenn senkiről, nem is tudnál keresgélni. De ennek az oldalnak nem is ez a célja, szóval ha társat akarsz keresni, inkább olyan jellegű oldalon próbáld meg.


Speciel még nem hallottam és nem olvastam sehol, hogy bárki itt jött volna össze a párjával, de még barátság kialakulásáról se tudok.

2011. jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ám én is írtam egy srácnak, hogy írjon a lánynak priváton, lehet ezt olvastad is. Azt mondom, hogy nem társkereső oldal, ezért nem itt kell olyan kérdéseket feltenni ami társkereső jellegű. De azzal én is egyet értek, hogy attól lehet itt párkapcsolatra lelni. Szerintem ezt a tulajdonságot nem lehet megtiltani, hogy bárhol lehessen megtalálni. Ezért nem taszítom el a neten keresést is, de sajna meg vannak a hátrányai, veszélyei. Itt is vírus szerüen támad a perverz, szexfüggő személyek és ártatlanak tűnnek:S Keresem a párom, de nem adom ki nyílvánosan ezt a dolgot, hanem inkább írok levet vagy felszem msnre és ott személyesen eltudom mondani.
2011. jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én már jöttem össze olyan lánnyal, akivel itt ismerkedtem meg teljesen véletlenül...de csak pár hónapig tartott.
2011. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 acel ***** válasza:

Nézd annyi előnye van az oldalnak hogy a válaszokból azért jócskán lehet következtetni arra, hogy az adott válaszoló mennyire tapló vagy normális. Én nem nagyon válaszolok fals dolgokat, mert attól nem lesz előrébb senki, és többször is írtam már privátot olyannak akinek szimpatikus a válasza. Jó lenne mondjuk fórum szerűen látni, hogy ki hogy néz ki, vagy egy pár soros leírás meg hasonló, de maga az oldal lényege, hogy anonim lehessen bárki. Annyi esélyed itt is van megtalálni a "nagy őt" mint a társkeresőn, kb olyan mintha sötétben próbálnál meg csak beszélgetésre alapozva ismerkedni.

Mondjuk van köztünk jó két év, de ha van kedved beszélgetni írj nyugodtan!

2011. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
rengeteg barátot, és egykét kapcsolatot is találtam. jó oldal nagyon ;) (Y)
2011. jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én még csak barátot találtam 2-öt.
2011. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!