Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak vele? Lent! Fontos!

Figyelt kérdés
A barátnőm tegnap beszélt egy haverjával,aki bejön neki,és szerintem a bnőm sem közömbös a srácnak. És a fiú felvetette hogy mi lenne ha felmenne hozzájuk és csinálnák AZT! Mert előtte poénkodtak,a srác mondta hogy csinál egy kisfiút,meg ilyenek,és bnőm poénból oké,értette,de később a srác mondta hogy: Hogyha már felmegy csináljanak is vmit. És bnőm belement,keddre beszélték meg a talit,hogy beszéljem le? 16 éves
2011. jan. 7. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Felteszem a barátnőd még szűz...:)

Most jöhetnék a nagy hegyibeszéddel, hogy ejnyebejnye,... de minek? Ha ő már ennyire kívánja a szexet, miért kellene visszatartani?...

Ha vagytok olyan jó kapcsolatban, azt elmondhatod neki, hogy vegye számításba azt is, hogy ha a fiú így próbálkozott be (ami elég gáz), valószínűleg nem akar vele járni, vagy nem veszi túl komolyan.

Ha neki ez nem probléma, akkor miért ne?

Egyébként meg ha 16 évesen elveszti, szerintem teljesen normális dolog. Én 15 évesen olyan sráccal vesztettem el, akivel iszonyatosan szerelmesek voltunk. akkor ismertem 2 hete. 1,5 évig voltunk együtt, utána valahogy megutáltam, pedig nem csinált semmit... Szóval ha élete nagy szerelmével feküdne is le, ebben a korban még úgy is szakítás lenne a vége.

Ha a fiú nem olyan, hogy vadulna vele, akkor szerintem hajrá, nincs miért megakadályozni a dolgot. Inkább foglalkozz a magad dolgával, ez azért nem olyan vészhelyzet. Ja, és nézz kevesebb szappanoperát, olvass többet!

2011. jan. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogyan beszéljünk LE egy tinilányt a szexről...

Nem, sajnos ezt a képességet soha eszembe sem jutott elsajátítani. Bocsi.

2011. jan. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Neeem,ismerem a srácot,nem vadulna.
2011. jan. 7. 11:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehetetlen lebeszélni. Majd utólag rájön, hogy milyen hülye volt. Arra nincs sok esély ,hogy lebeszéld róla. De legalább javasold neki, hogy védekezzenek, mert amilyen buta, még lehet, azt is elfelejti.

Azért sok sikert hozzá.

2011. jan. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na hát ha kóser a srác, akkor meg mégis mi a gáz ezzel?:)

ja. tényleg húzzanak gumit, de 16 évesen szerintem már abszolút itt az ideje a szexnek.:)

2011. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!