Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mien reakciót váltana ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mien reakciót váltana ez ki belőletek?

Figyelt kérdés
A barátnőtöket egy kicsit elhanyagoltátok mostanába a haverok miatt a csajnak ez nem tetszik és úgy dönt, hogy ez nem mehet így tovább. SZóval más pasikra nyomul, oylan lekezelően bánik a pasival és elhanyagolja.Na milenne..
2011. jan. 6. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmilyet, mert nem hanyagolnám el a barátnömet.
2011. jan. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jah ez az, ha szeretem nem hanyagolom el. Ha meg nem szeretem akkor elhanyagolom, de akkor meg nem érdekel ha másfelé megy tovább ő is, meg én is, és akkor ennyi volt.
2011. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Moszuke ***** válasza:

hát nem tudom.. csak nekem tűnt föl, hogy a storyban a srác a barátai miatt hanyagolja a lányt...?

a lány pedig kontraként pasizik?... ennyit arról, hogy a nők gerinces élőlények...:)


amúgy csatlakozom az előttem szólókhoz.. kiegészítve azzal, hogy oké szeretek egy lányt azt nem hanyagolom, de az nem jelenti azt, hogy a barátaimat hanyagolom a lány miatt.

szal ez oda-vissza...

2011. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gerinctelen dolog,és valószínűleg úgy elkeríteném a csajszit,mint annak a rendje. Miért nem bírt odajönni,és megmondani,hogy úgy érzi,hogy kevesebb időt fordítok rá?
2011. jan. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sztem elhajtanám.

24/ff

2011. jan. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem egyszerűbb megmondani, hogy elhanyagoltnak érzed magad? Miért kell "bosszúhadjáratot" indítani? 22/N
2011. jan. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

először is nem hanyagolnám el ha szeretném!

másodszor is, ha annyi esze van egy lánynak, hogy nem nyitja ki a száját ha úgy érzi elhanyagoltam akkor össze se jöttem volna vele.

amúgy ha azt venném észre, hogy másra nyomul akkor természetesen megkérdezném, hogy folytassuk-e tovább vagy inkább szeretne mással lenni.

23f

2011. jan. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!