Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gond vagy normális? Többi lent

Figyelt kérdés

16 leszek nemsokára és még nem volt barátnőm csak távkapcsolat aminek hamar vége lett.most már nem mennék bele egy távkapcsolatba.Viszont úgy érzem hogy egy normális kapcsolatba sem mennék bele.Nagyon szeretem a nőket,lányokat de egyszerűen picit rossz az amikor belegondolok h felborul az eddigi életem kevesebb időm marad tanulásra hobbijaimra és minden nap találkozni kéne vele.Egyszerűen egy egyéjszakás kapcsolatot hamarabb el tudnék képzelni mint egy igazi kapcsolatot.És úgy érzem h ilyet csak majd később egyetemi éveim alatt szeretnék.

szerintetek ez gond?vagy csak még nem vagyok elég fejlett lelkileg? csak értelmes válaszokat kérek

köszönöm


2011. jan. 6. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy cikiznek, amiatt, hogy nem volt még kapcsolatod, az még nem hatalmaz fel rá, hogy másképp gondolkodj, esetleg meg akarj felelni nekik. Ha neked így jó és így vagy boldog akkor kész, nincs is miről beszélni.
2011. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond!Én is ilyen voltam,azért csajozz,ne érdekeljen hogy mi lesz a vége csak érezd jól magad és csajozz.Max smárolsz 1-2csajjal,de semmi komoly,amelyik benne van az egyéjszakásban azzal meg szexelsz.De ne feledd 1kapcsolatból nagyon sokat lehet tanulni!Hajrá!
2011. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!