Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelent valamit, ha a barátom mostanában. (többi lent)?

Figyelt kérdés

Szóval mostanában egyre többet foglalkozik a gyerekvállalás témával. Feszegeti, hogy mondanám el neki, ha kiderülne,hogy a terhes vagyok, mennyire lennék meglepve, stb.. Voltunk bevásárolni is, és mikor láttunk egy kisgyereket, végig az arcomat nézi, és a reakciómat.

Ő még nem szeretne gyermeket, azt tudom, és soha nem is terveztük még, hiszen nem olyan rég vagyunk együtt (4 hónapja)

De akkor ezt miért csinálhatja?


2011. jan. 6. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Feltérképezi, hogy mi a helyzet veled ezen a téren, magyarán (tudat alatt) azt vizsgálja, hogy anyának való vagy-e...

:)

Komolyan tervez veled, szeretné, ha te lennél a gyermekei anyja, de előbb tudni akarja, hogy arra alkalmas vagy-e... :)

2011. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mibe, hogy máris terhes.
2011. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem barátnő?
2011. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

legjobb ezt mihamarabb tisztázni. feltehetőleg ő sem akar négy hónap együttjárás után apuka lenni, de úgy látszik ahhoz sincs bátorsága, hogy nyíltan kérdezzen erről. én egy beszélgetés közben irányítanám erre a témát, és közölném vele, hogy X éves koromig még azért nem akarnék gyereket. (amúgy konkrétan úgy hangzott el, mikor tényleg szóba került nálunk, hogy "az ötéves tervben nem szerepel" :D)

tudni fogja, hogy nem zárkózol el, de azt is, hogy még előtte vannak terveid.

2011. jan. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!