Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Oda vagyok érte :S [tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magicc* kérdése:

Oda vagyok érte :S [tovább lennt. ]?!?

Figyelt kérdés
Nos..A történet az hogy nekem tetszik egy fiú [Zként fogom írni :)],uhh nagyon :/ Szőőke haj,kék szem*__* nagyonszeretem:$ Van egy másik lány..az osztálytársa [XY-ként fogom írni] tulajdonképpen,akinek tetszik a srác.Azt állítják ugyanolyan mint én és ez engem nagyon zavar..sőt bele is kavar az is hogy ugye neki is tetszik,és ezért is utálom annyira,meg mindig beszólogat.Lesz egy tánc most februárban,és ő a párom akit annyira szeretek..ő kért fel :$ És megint előjött ez a féltékenység -.-" XY mindig mondja hogy úgyse lesz a tiéd,meg én leszek a párja,meg én szebb vagyok stbstb..ezek szerintem a féltékenységre utaló jelek :)De a lényeg az hogy..egyik délután a barátnőm vmiért elkotyogta Z-nek hogy én meghalok érte és..és hát azóta egy picit változtak a dolgok.Érzem hogy odafigyel rám,megvéd,bókol,segít mindenben szóval érzem a változást.Tehát ezekalapján gondolom csak valami..:$ És sajnos elmegy a suliból jövőőre és nemtudom hogy mi lesz :( Várom hogy lépjen valamit..vagy történjen valami.:/ Előőször elkéne mondanom neki hogy szeretem.?Bár tudja de hogy tőlem hallja?:$ Vagy nemtudom milegyen..de nagyon szeretem :'( ésés áááá*__* Segítsetek :/ Légyszi normális válaszokat :/ Köszi (L)
2011. jan. 6. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudod mire gondoltam amikor elolvastam a kis történeted?


Arra hogy lehet hogy a gimiben még anno egy csomó csaj ugyanígy érzett irántam mint te a srác iránt, és én még csak észre sem vettem...mert semmit nem csináltak..


Nem lehet hogy kevés jelet mutatsz neki? Hisz csak akkor változtak a dolgok amikor a barátnőd említette neki hogy tetszik neked....legyél rámenős csaj..nem baj a lány kifejezi az érzéseit, nyomulj rá a srácra és kész. Ha te érdekled úgyis téged választ és nem a másik lányt. Viszont vigyázz, nehogy a másik csaj kimutassa a fiúnak hogy mennyire tetszik neki és tényleg elvegye tőled, mert akkor nagyot koppansz...

2011. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

majd táncon összejöttök. nézz sokat a szemébe, és meg fog csókolni. ha nem, akkor még megprobálhatod elmondani neki de az már olyan hogy azzal sokat lehet bukni, mert ez oda vissza jellemző általában. akkor érdekel valakit a másik, ha nem biztos benne hogy ez forditva igaz. szal ha teljesen egyértelművé teszed neki hogy bele vagy esve és bármit megtennél érte, azzal lehet hogy pont eltaszitod, mert már nem leszel érdekes neki. vagy ami rosszabb, ha kihasználja ezt, és utána még a szived is összetöri. ritka esetben lehet szerencséd és igy is összejöttök, de én arra szavaznék hogy ne mondj neki semmi csak adj neki jeleket, hogy merjen lépni. majd ő lép ha akar :) ő a fiu


21/f

2011. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
KösziKösziKöszi (LLL)
2011. jan. 6. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk beszelj vele, es keruld ezeket a jeleket, mert mar szinte hieroglifanak beillo a kerdes alatti kis kommentarod.


Nem talalkoztok iskolan kivul? Valami nyugisabb helyen, ahol kettesben megbeszelhetnetek.

Sok sikert!

2011. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sztem legyél egy icsit határozottabb (de ne legyél túl rámenős, mert az se jó)

hagyd h azt higgye h ő hódított meg, de közben azért utalj arra is h tetszik neked

rem sikerülni fog, imádom az ilyen boldog egymásra találásokat :D

2011. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!