Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjam tudtára hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára hogy többet akarok mint ami most van?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már több hónapja elég jóban vagyunk... jól el szoktunk lenni, de sosem hozza szóba hogy lehetne több is köztünk. Eléggé bejön nekem, és szerintem én is neki ... volt már csók,puszik,tapizás :D... de semmi több... amikor múltkor megkérdeztem tőle hogy zavarná-e ha járnék valakivel rögtön azt válaszolta hogy igen... mit csináljak? én nem akarom azt mondani neki h többet akarok... valamivel nem tudnék esetleg 'utalni' rá vagy valami? :S
2011. jan. 6. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem,h többet érzek ,mint egy barát. Te mit gondolsz rólam? Mert nagyon szeretnélek szeretni? "

Figyelj ! a lehető legkönnyebb helyzetben vagy, meg volt minden ahhoz, hogy tud, hogy biztos,hogy járna veled, Minél előbb beszélned kell vele! BESZÉLNI vagy smárold le;)

2011. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm... azért ezen a lesmárolós dolgon mosolyogtam egy kicsit :D esetleg valakinek valami más ötlet?
2011. jan. 7. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Hááát ha nagyon merész vagy, akkor leültök egymás mellé és szépen "véletlenül" középre teszed a kezed és simogatsz egy kicsit.
2011. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyi! Ha már eleve meg is csókolt téged a srác, meg azt is mondta, hogy zavarná, ha mással lennél, akkor ez már járást jelent, ezen nem is kell semmit sem megbeszélni, nincs mit beszélni róla, nem kell kérdezgetni, hogy "akkor most járunk?" - ez fölösleges lenne, mert ez annyira egyértelmű!



24/N

2011. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20:56-nak


Nem a lánynak kell kezdeményezni, az még így a kapcsolat elején nagyon nagy nyomulásnak tűnne, ami a fiúknak nem bejövős téma! Akkor vonzóak a nők, ha elérhetetlennek tűnnek a férfi számára, ha meg kell küzdeniük a lányokért!


24/N

2011. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21:00-nek 20:56-tól:


De mivel a pasi nem lép ezért a lánynak kell(ene), ha többet akar. Nem azt mondtam, hogy verje ki neki, hanem hogy csak simogasson. És miután már volt csók meg tapizás, ez lenne (nekem) a következő logikus lépés.

2011. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 youwon'tseemecry válasza:

Szerintem először tudd meg, hogy a srác komolyan gondolja e.. mert vannak olyanok, akiknek csak szórakozás a smárolás, meg a tapizás, és lehet, hogy ő úgy gondolja, hogy neked is csak egy jó móka, amivel elütitek az időt. Győződj meg róla, hogy tényleg járni szeretne e veled, vagy csak unatkozik. Ezt csak egy módon derítheted ki: hiába vagy te a lány, ezt meg kell tenned, ha tovább szeretnél lépni. Kérdezd meg tőle egyenesen, hogy mit akar tőled. Másképp nem derítheted ki;)

Olyat semmiképpen ne csinálj, hogy odaküldöd egy barátnődet. Az a legrosszabb dolog, ráadásul a srcá egyből levágja, hogy te küldted. Azt pedig utálják egyértelműen. A haverjánál se próbálkozz be, egy: a pasik nem olyanok, hogy a haverjuknak beszélnének az érzéseikről, kettő: mivel haverok, és az tény, hogy pletykásabbak, mint mi, lányok, egyből elmondaná neki, hogy kérdezősköstél. Azzal viszont tutira elriasztod.

Úgyhogy csak bátran, magabiztosan nézz a szemébe és hajrá;)

2011. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

21:06-nak 21:00-tól:


Na jó, egy kis simogatás még tényleg belefér. :)

2011. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!