Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez velem nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem nem értem a dolgot?

Figyelt kérdés
sziasztok 22 éves vagyo nem vagyok visszahuzodo tipus hanem inkább kicsit pőrgős életet élek.de nem találok egy normális csajt.nem vagyok egy diszco ember hol keressem az igazit.beszélni is tudok a csajokkal azzal sincs gond.nem értem ezt az egészet
2011. jan. 6. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Kinek mit jelent a normális csaj... Azt gondolom, hogy sokszor az a hiba, hogy az emberek túl magasra teszik a mércét, vagy csak első blikkre kizárnak valakit a pikszisből...

Amúgy meg nem kell erőltetetten akarni. Ha csak úgy kell valaki, mert miért ne, akkor annak nincs értelme. Egyszer meg majd csak találsz valakit, aki megmozgat benned valamit. Próbálkozni kell, ismerkedni, közösségbe járni. Mást szerintem nem tehetsz.

20L

2011. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia nem vagyok olyan akinek toppmodell kell nem teszem magasra a mércét.nagyon fontos a belső.de hol keressek discoba ott szerintem nincs vagy kevés normális csaj van
2011. jan. 6. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!