Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menjek bele ebbe játékba vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek bele ebbe játékba vagy nem? De szeretem és nem akarok mást, csak öt!

Figyelt kérdés
szerelemes vok még a volt btomba!szakított velem aztán megint összejöttem vele,3napra rá szakított,és bevallom sokkal joban fáj ,mint az előző szakítása!nah mind1,baratok maradunk,de vissza akarom,kapni!bármi áron!!és bezzeg a sexbe bele menne,h mi csak arra járjunk össze!!!de hiányzik az ölelése a csókja mindene,csak nem tom bele menjek-e?mert ez kihasználás lenne,de szeretem Őt,és bármit megtennék,h újra velem legyen,de nem szeret engem!!!csak mivel neki velem volt a legjobb,nem tud megszakadni ettől!!sztem!!!jaj Istenem,pedig annyira megfogott vmi benne??nem tom kiverni a fejemből!!!annyira szeretem!!nekem senki más nem kell,csak ö!valami tanács kell nekem!h kaphatom vissza,h szeressen belém!!!??????
2009. jan. 29. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon rossz volt olvasni ezt a kétségbeesett írásod.

De most nagyon figyelj rám:

Ne, ismétlem ne menj bele ebbe a szexkapcsolatba.Nem éri meg.Lelkileg nagyon fog fájni.Most kell NAGYON ERŐSNEK lenned, és akkor minden jobb lesz.Lökd el azt a férfit magadtól,mert nagyon kihasznál!Ne engedd!

2009. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
semmiképp se menj bele, tartsd meg a női büszkeségedet, ne hagyd h rib@ncként tekintsen rád, akivel akármit csinálhat!
2009. jan. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Szerintem se menj bele,ez a kapcsolat már soha nem lesz olyan,mint régen....az első hozzászóló nagyon jól leírta,hogy a lelked fog igazán megsérülni.

Tudom,hogy nagyon fáj neked,és szenvedsz,de tovább kell lépned!

A volt barátod sajnos már nem érzed irántad semmit,tényleg csak arra kellesz neki,hogy szexuálisan kielégítsd.Akkor rángat majd elő téged,amikor a kedve tartja,ez elég lelketlen dolog.

Beléd szeretni pedig már nagyon valószínű,hogy nem fog,főleg ha erőlteted!

Meglátod menni fog az élet nélküle,és idővel megtalálod majd azt a fiút,akivel igazán boldog leszel,csak keresned kell!

2009. jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Tudom, hogy nagyon nehéz lesz nemet mondani, de ha ebbe belemész, tönkre fog tenni. Ez a hajó már elment, nem érdemelt annyi szeretetet, amennyi kapott tőled, ne adj neki még többet! Inkább próbálj a barátaiddal minél több időt eltölteni.
2009. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jajj szegénykém, nehogy belemenj. csak kínoznád magad, ugyanis ilyen csak a mesében van, hogy majd újra belédszeret... megmondta mit akar tőled: szexet, és mást nem. megértelek, hogy hiányzik a csókja, az ölelése. ha összejársz vele szexelni, és másnap reggel elválnak útjaitok, retteneseten fog fájni, és ebből az ördögi körből nagyon nehéz lesz kilépned. neki ez persze kényelmes lesz, hiszen biztos megkapja amit akar, a szexet.hagyd a fenébe, nem ér annyit, hogy tönkretedd magad. a legfontosabb azt megértened, hogy a ffiak nem úgy működnek, hogy az újbóli szexelések alatt majd újra beleszeretnek a nőbe, mert ők képesek szétválasztani a szexet és az érzelmeket. közhely, de hidd el, jönni fog más, akinek ugyanolyan fontosak lesznek a csókok és az ölelések, mint neked, és nem csak a szexre akar alapozni.

fel a fejjel, kihevered!

2009. jan. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,és nagyon rendesek is vagytok!!!egy kivülálló szem mindig többet lát!!!am ezeket én is sejtettem,h így lesz/lenne!nem érdekel, lefogom szarni,neki az sokkal rosszabb lesz!!megpróbálom magam túl tenni rajta!máskor is ment már ez,nem lesz könnyű,de megpróbálom!!büszke akarok lenni magamra!!!
2009. jan. 29. 15:28
 7/8 A kérdező kommentje:

Újra jöhet a társkeresés!!!:s

mert másképp ha nem jön vki közbe nem fogom elfelejteni!!!!kell egy kis vigasz!!!csak az baj msn-en is fent van mindennap látom, és egy iskolába járunk és 5percre lakunk egymástól 3utca választ el tőle,nehéz lesz!!!!4

2009. jan. 29. 15:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha helyes, aranyos, vékony, fiatal lány vagy, én szivesen lennék a búfelejtőd :))) Helyes, jóképű, fiatal, pesti fiu vagyok;)
2009. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!