Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk nektek bejönnek a bulizós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejönnek a bulizós csajok?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Van egy fiú aki tetszik, de nem vesz komolyan, mert szerinte partyarc vagyok. De miatta nem is buliznék, csak legyen már velem :$

Nyáron mondta hogy bejövök neki...csak emiatt nem járna velem :S

Szerintetek?


2011. jan. 5. 19:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk személy szerint nekem sem jönnek épp be azok a nagyon bulizós lányok, de az totál rendben van, ha néha elmegy bulizik, jól érzi magát.

Sajna én olyan fiatalember vagyok, aki bulikban nem igazán tudja magát elengedni, így ha lehet kerülöm is az olyanokat, akik buli nélkül nem látnak, nem hallanak.

Mivel bulizni nem igazán szeretek, így házibulizok, az teljesen más, ismerősök mindenütt.

A kérdésedre szerintem rendes választ adtam, elmondtam a véleményem.

Nem ítélem el a bulizós lányokat, de párkapcsolatot nehezebben tudnák velük elképzelni, mint a nem bulizósakkal. Szerintem ezzel sokan így vagyunk.

Na jólvan, nem húzom tovább :D

17/F

2011. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
95%
Engem személy szerint nem érdekel h bulizni jár ha neki ez örömet és kikapcsolódást okoz én támogatom de cserébe bizonyítania kéne h megbízhatok benne és h nyugodt szívvel engedjem el ne pedig egész este azért izguljak h mi van vele bajba kerül-e vagy h megcsal-e de egy esélyt mindenképp adnék neki hiszen nekem is vannak dolgaim pl a gyúrás amit nem hagynék abba egy nő kedvéért se tehát én se várom el h más feladja amit szeret csak mindent bizonyos korlátok között szabad és ha azt mondod nem csalnád meg elhiszem de nem tudhatod biztosra mert például ha kicsit összekapsz vele és úgy mész el és sokat iszol előfordulhat h ott lesz egy rohadt jó pasi és dühödben megcsalod szóval nem lehetsz semmibe sem biztos,de a kérdésedre visszatérve nem általánosítom le a lányokat a buli miatt ha megismerem kicsit jobban úgyis rájövök milyen valójában.....19/f
2011. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nem lehet így általánosítani. Leszarom, hogy bulizik-e, ha tetszik és szeretem.
2011. jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Hát igen a fiataloknak kell a szórakozás.majd ha 80 éves leszek eleget fogok itthon ülni:)
2011. jan. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
58%
én majd 80 évesen megyek bulizni, és most ülök itthon
2011. jan. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

babykeee nagyon is egyet értek Veled :)

és köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 6. 16:55
 27/30 anonim ***** válasza:
6%
babykee egy ribi
2011. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
anyád a ribi mikor megcsinált.mit pofázol itt nekem te kis gyökér???
2011. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
szval pofa alapállás ;)
2011. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

16:59-es válaszoló

meg attól valaki még nem ribi mert bulizik.

Tudod valaki azért jár diszkóba hogy tudjon táncolni is és jól érezze magát.De látom a te agyad(agyhelyed) ehez túl kevés hogy fel tud fogni.Hol voltál mikor az észt osztották??te kis csoszlák:D na csumpa kis csillag.

2011. jan. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!