Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk nektek bejönnek a bulizós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejönnek a bulizós csajok?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Van egy fiú aki tetszik, de nem vesz komolyan, mert szerinte partyarc vagyok. De miatta nem is buliznék, csak legyen már velem :$

Nyáron mondta hogy bejövök neki...csak emiatt nem járna velem :S

Szerintetek?


2011. jan. 5. 19:14
1 2 3
 11/30 szamóca. ***** válasza:
91%

ezen az oldalon mindneki elitéli a bulizást, szerintem ne itt informálodj:D itt mindenki "A kivétel" :D

és mellesleg előszeretettel azonosítják a bulizós lányokat a p*nákkal, és egyszerűen képtelenség nekik elmagyarázni, hogy nem feltétlen:D

2011. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Nem. De ha ez megnyugtat, én sem jövök be nekik.
2011. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Az 1 dolog hogy nem ribanckodsz de ha rádmegy 5327198 pasi akk ott fogdosnak na az már bőven elég h undorodjak tőletek :S

de ahogy érzed XD

Ha te ilyen vagy akkor ez van.....

Keress másik fiút ne változz meg.

Majd találsz egy magadfajta partyarcot megb@sz vagy 3x aztán dob te meg sírsz,h miért ? :'(

Gondolkozz (Y)

2011. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
nem ők jönnek be, hanem én hatolok beléjük, elélvezem és ennyi.
2011. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Te figyelj engem nem megbasz aztán cső! Nem is ismersz úgyh ne írkálj ilyeneket!!! Kösz
2011. jan. 5. 19:22
 16/30 szamóca. ***** válasza:
100%
azt fogdossák aki hagyja.
2011. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
így van! a másik h nem iszok, csak gyakran eljárok a barátaimmal bulizni..mit csináljak 19 évesen otthon üljek?
2011. jan. 5. 19:25
 18/30 anonim ***** válasza:

Bulizz b+ ez senkit nem érdekel -.-

Itt sírsz pedig tudod h mit kéne tenned h ha meg akarod szerezni a fiút -.-

Segítek ha az IQ-d a 0-hoz lenne közelebb mint a 3-hoz.

Állj le erről a payrty gec!ről vagy keress mást.

Megmondta még nyáron h ha bulizol akk nem jár veled te meg azóta is csinálod.... akk miről beszélünk ?

2011. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
IQ.ról itt ne beszéljünk, ha zavar a kérédésem nem kell válaszolni! Szerintem normálisan feltettem egy kérdést és ennyi! Nem sírok, és azóta nem bulizok! Úgy gondolom h én sem káromkodok akkor más se. Senkivel nem feküdtem le bulikba és nem szoktam részegen se fetrengni, ennyi!
2011. jan. 5. 19:30
 20/30 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy attól függ mit értünk bulizás alatt:) ez választja meg a rendeseket azoktól a lányokat. Nem kell bulizás alatt rögtön szexre gondolni, én férfi vagyok persze, de egyszer se d*gni mentem oda, ám tényleg vannak ott könnyű lányok, de azért nem mindenki. Disco azért van hogy fiatalok vagy akár idősek is táncoljanak, kikapcsolodjanak, más is így látja nem csak drog, pia, szex...
2011. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!