Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy én jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy én jobban járjak?

Figyelt kérdés

Nem érzem, hogy mélységesen megsértett volna a párom, sőt talán még örülök is, hogy elmondta, de egy kicsit elgondolkodtam.


A nyáron még nem voltunk együtt, ekkor megismerkedett a barátja nővérével, akinek udvarolgatott, de aztán a barátja mondta neki, hogy válasszon, hogy vagy ő vagy a nővére, ekkor megszakadt a kapcsolatuk.

Ezután jöttem én a képbe, azóta együtt vagyunk, de a múltkor elmentek névnapot ünnepelni a baráthoz és ott volt a nővére is.

Azt mondta, hogy megsimogatta a kezét és a combját. Majd a barátja ismét felhívta a figyelmét vagy Ő, vagy a nővére, plusz, hogy én ott vagyok. S abbahagyta. Ami nekem kicsit bántó, hogy a barátja miatt hagyta csak abba.

Azt mondta, hogy mint nő tetszik neki, de nem működne úgy sem. Ekkor elgondolkodtam, hogy ez igaz e.


Most két lehetőséget látok magam előtt járhatónak:

- elfogadom és reménykedem, hogy ez igaz és próbálok túllépni vagy

- megkérdezem, hogy van e hely a számomra az Ő életében, vagy felejtsem el. (mert olyanban nem akarok bízni, aki maga sem tudja mit akar).


2011. jan. 5. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:
68%

1. Ha komolyan akarna valamit a csajtól, nem mondja el. A férfiak nagyon sunyik tudnak lenni.

2. Vannak kihagyhatatlannak tűnő ajánlatok. Az ember azért ember, hogy kísértésbe essen. Ha meg ember akar maradni, akkor ellenáll a kísértésnek. A barátod is ezt tette.

3. Ha annyira vonzaná a csaj ( szerelem, nem csak egy alkalmi szex ), akkor nagy ívben letojná, hogy mit mond a haverja.

4. A srácok között van egy ki nem mondott megállapodás : a másik nőjére, exére és nőrokonára nem illik rárabolni. Ez kb olyan erejű, mint hogy unokatesóval se dugunk. Mindig akadnak kivételek, a törvény sem tiltja, mégis gusztustalan féreg lesz tőle a férfi a haverok között. Ezért nem nagyon szokták bevállalni a srácok.


Tanácsom : ne agyalj a dolgon. Várd ki mi lesz, nem kell drámázni, azzal magadat minősíted. Őt pedig hazudozásra kényszeríted....

2011. jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!