Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy srácba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba, először nekem volt barátom, most neki van bnője. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

18/L vagyok és nyáron bepróbálkozott nálam egy srác(19), aki már régebben tetszett, de volt barátom. Megmaradtunk barátok szintjén, s közben neki lett egy barátnője. Kb novemberben elég sok problémájuk volt és szakítottak. A srác rögtön jött hozzám, nyomult rám kb 2 hétig, mert kibékültek. Azóta sokat beszélünk, s rájöttem, hogy szerelmes lettem a srácba. Tudom, hogy én is tetszem neki, de nagyon rossz érzés, hogy van barátnője...

Szerintetek próbáljam meg elfelejteni vagy várjak rá vagy mit csináljak?


2011. jan. 4. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Lássuk...volt neked pasid és azért ellenzted, most meg neki van barátnője és szakítanád. Hát a véleményemre ne legyél kíváncsi, jobb ha nem tudod:) szerintem ha szereti akkor ne bontsd meg és ne bizonytalnítsd el. Nekem nem tetszene, de hát azt csinálsz úgy is amit akarsz:) hát te tudod, én elmondtam röviden a véleményem.
2011. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

most mondhatom, hogy felejtsd el. Megfogod tennni? Nem, mert ez nem olyan döntés, amit meghozol, mintha beírnál egy parancsot a windowsba és az attól kezdve úgy lesz. Nyilván kell egy elhatározás, illetve pár érv, hogy miért kell elfelejtened. De ha ez meg is van, nagyon, nagyon hosszú idő lesz ebben a helyzetben.

Így itt a várás ill elfelejtés közt nincs sok különbség. Mert amíg el nem felejted, addig vársz rá, nem tudom mennyire érted:)

2011. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eddig ne kellett. Most, hogy van barátnője, meg már kéne igaz. Hát remélem lesz egy kis esze és többet nem próbálkozik nálad.
2011. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Felejtsd el és ne várj rá!

Egyébként sokkal könnyebb lesz elfelejtened, ha nem találkoztok! Ha osztálytársak vagytok, akkor az kemény dió lesz, de ha nem futtok össze sehol sem, ha pl nem laktok egy városban, akkor úgy könnyebb lesz!


24/N

2011. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit csináljál? Szilvásbuktát mert szt szeretem :D

szerintem beszélj vele mindenképpen erről, különben egyikőtök sem lesz oldog és még a lánynak is rossz lesz a tudat, hogy a pasija mást szeret

2011. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugi, jön a következő
2011. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!