Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már egy éve szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabriell88 kérdése:

Már egy éve szerelmes vagyok a legjobb barátomba. (22/L) (? )

Figyelt kérdés
Érzelmi csapdába kerültem.Régóta jóban vagyunk és én egy éve nem tudom kiverni a fejemből őt, egy éve nem tudok normális kapcsolatot kialakítani senkivel, mert őt keresem bennük.2x mondtam el neki, hogy többet érzek iránta.A válasza mind a 2x ugyan az volt, hogy sajnos ő csak barátként gondol rám.Mégsem ez a legrosszabb hanem, hogy tudom nem így van.Más amit mond és más a reakciója, a testbeszéde. Közeledik felém mindig!Érzem is, hogy egyáltalán enm közömbös irántam, de annyira elzárja magát előlem és fogalmam sincs hogyan változtathatnék rajta.Volt már köztünk csók is.De utánna azonnal bezárkózott a világába.Legutóbb majdnem megtörtént az is,de leállította magát és csak azt hajtogatta, hogy nem lehet, nem szabad. Ebbe bele őrülök.Ezen kívül minden megnyílvánulása azt mutatja, hogy szeret.Gondoskodó, törödő és segítőkész.Kérés nélkül.A barátaink már nem egyszer azt hitték, hogy együtt vagyunk, mert szinte forr a levegő kettőnk között.Valaki tudna segíteni? Mégis, hogy lábalhatnék ki ebből?
2011. jan. 4. 18:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Megértelek,hisz egy csónakban evezünk..Ma beszélek vele ismét...Van egy sejtésem mitől fél.Ez az utolsó, hogy lépek ha ezután sem tesz seemit, akkor foggalmam sincs mi lesz.áááááááá
2011. jan. 5. 18:03
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!:))


Naaaa mi volt?

2011. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

háát nagyon hosszú..

tegnap beszéltem vele.

azt mondta már ezt egy párszor megbeszéltük.Majd hozzátette h ha ő is így érezne nem gondolom e hogy szólna nekem?Mondtam h nem tudom, mert egyáltalán nem értem őt, egyszer olyan, mintha ő is szeretné máskor pedig nem.Majd jól össze is vesztünk emiatt.Folyton azt mondta szinte minden kérdésemre, vagy mikor megemlítettem a csókot és a többit, h ezt nem most akarja megbeszélni.Azóta nem beszéltünk:'(

2011. jan. 8. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!