Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már egy éve szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabriell88 kérdése:

Már egy éve szerelmes vagyok a legjobb barátomba. (22/L) (? )

Figyelt kérdés
Érzelmi csapdába kerültem.Régóta jóban vagyunk és én egy éve nem tudom kiverni a fejemből őt, egy éve nem tudok normális kapcsolatot kialakítani senkivel, mert őt keresem bennük.2x mondtam el neki, hogy többet érzek iránta.A válasza mind a 2x ugyan az volt, hogy sajnos ő csak barátként gondol rám.Mégsem ez a legrosszabb hanem, hogy tudom nem így van.Más amit mond és más a reakciója, a testbeszéde. Közeledik felém mindig!Érzem is, hogy egyáltalán enm közömbös irántam, de annyira elzárja magát előlem és fogalmam sincs hogyan változtathatnék rajta.Volt már köztünk csók is.De utánna azonnal bezárkózott a világába.Legutóbb majdnem megtörtént az is,de leállította magát és csak azt hajtogatta, hogy nem lehet, nem szabad. Ebbe bele őrülök.Ezen kívül minden megnyílvánulása azt mutatja, hogy szeret.Gondoskodó, törödő és segítőkész.Kérés nélkül.A barátaink már nem egyszer azt hitték, hogy együtt vagyunk, mert szinte forr a levegő kettőnk között.Valaki tudna segíteni? Mégis, hogy lábalhatnék ki ebből?
2011. jan. 4. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

és a "barátod" legalább hím nemű?

mert a kis tinik semmit sem a nemén neveznek.

2011. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy, de ki kellene lábalni belőle valahogy, mert ha mégis annyira akarna téged, akkor már rég belement volna. Miért ne történhetne köztetek semmi? Talán próbáld meg kerülni őt, amíg nem találsz valaki mást, akibe szerelmes leszel. Ha nem látod, biztos sokkal könnyebb lesz másba is beleszeretni.
2011. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen him nemű, de gondoltam ez egyértelmű.. bár a mai világban.. És nem vagyok TINI
2011. jan. 4. 18:52
 4/13 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, hogy miért nem lehet? hátha elmondja, mi a baj.
2011. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
őő képet küldesz ? amugy meg ha nem akkor nem de azért megnézném azt a képet :D
2011. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 TimO.o válasza:
Szia!:)Amikor olvastam a sztoridat,akkor egy pillanatra olyan érzésem volt,mintha rólam írtál volna.Pontosan ugyan ez történt velem is,csak mi össze is jöttünk egy év bizonytalanság után,de 3 hét után megismerkedett egy másik lánnyal akivel még most is együtt van,úgyhogy vissza tértünk a barátsághoz,ami nekem mindennapos szenvedéssel jár,de még mindig jobb,mintha végleg elveszteném... Nem lehet,hogy a te barátod is attól fél,hogy ha esetleg valamiért szakításra kerülne a sor,akkor annyira megbántana,hogy teljesen elvesztene?Lehet hogy úgy van vele,hogy inkább megtartja a kapcsolatotokat barátságnak,mert nem viselné el a következményeket...?Szerintem vagy ültesd le egy szobába,zárd be az ajtót és addig ne engedd ki amíg meg nem beszéltétek,vagy hha ragaszkodik a barátsághoz akkor amíg meg nem magyarázta hogy miért nem szeretne többet,hiszen látod rajta hogy vissza fogja magát.Vagy hha kanosabb/macsósabb típus,akkor megpróbálhatod úgy elcsavarni a fejét,hogy akármennyire is szeretne ne tudjon ellenállni neked:D Remélem sikerült ha csak egy picit is segítenem:) Örülnék neki,hha majd megírnád a fejleményeket,mert nagyon érdekel hogy mi lesz a dolog vége:)
2011. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam! Volt h hónapokig nem láttam, max telefonon beszéltünk egyszer egyszer, de nem ment.Próbáltam más kapcsolatokat teremteni, ismerkedtem más férfiakkal, de egyszerűen nem ment.Pedig ott is minden tökéletes volt, de valahogy ők is mindig megérezték, hogy nem vagyok teljesen ott.Mindent megtaláltam benne sőt még annál is többet amit valaha is eltudtam képzelni.Viszonzott lenne, de nem tudom mitől fél.Valamitől biztosan.
2011. jan. 4. 19:07
 8/13 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:56


Anonym oldal..:)

2011. jan. 4. 19:08
 9/13 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:02

Segítettél, mint mindenki aki értelmesen válaszol.

Igazad van félhet attól, hogy barátként elveszít, viszont akkor tényleg nem ismer engem.

megjegyzem ez már rég több, mint barátság.Nem tudunk úgy egymásra nézni. Ha együtt vagyunk, nincs más.Társaságban is ez van.Valamerre pedig muszáj lépnie, mert ebbe csak beleőrülünk mind a ketten.

2011. jan. 4. 19:12
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Velem is ugyanez van, immár 5 éve!! Elkezdtem egy kapcsolatot de ki fogok lépni mert nekem csak Ő kell. Vicces mert tudom, hogy ő is többet érez de semmi...képzelheted hogy vagyok:S Sajnos tanácsot nem tudok adni, de együttérzek veled.


L/19


u.i.:rem nálatok jobban alakulnak a dolgok

2011. jan. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!