Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem olyan a szex mint volt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem olyan a szex mint volt. Mi lehet az oka? 36N 40F

Figyelt kérdés

3 éve élek kapcsolatban a barátnőmmel. Eleinte olyan volt köztünk a szexuális vonzalom és együttlét, amilyennek mindig is szerettem volna.

Majd kb 1 éve ez teljesen megváltozott, a barátnőm részéről, de olyannyira, hogy egy hónapban örülök ha 1-2 szer együtt vagyunk. Sajnos a barátnőm gyógyszereket szed /antidepresszáns/ már kb 4 éve aminek lehet ez is a mellékhatása. Voltak köztünk viták veszekedések de sajnos melyik kapcsolatban nincs...

Azt mondja szeret, kíván, de nem ez a legfontosabb neki, és legyek türelmes. Meddig? Már lassan közeledni sem merek felé, mert 99% ban elutasít, amiből mára már elegem lett sajnos.

Hogyan tudnám újra felkelteni benne a vágyat? Mi tévő legyek?


2011. jan. 4. 17:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajnos nekem is az az érzésem,hogy valami nem kerek :(

Mintha kihült volna a részéről ez a kapcsolat, csak nem vállalja fel.

Sajnos az is arra enged következtetni, hogy az élet más területein engem okol, hibáztat mindenért.

Mindenesetre én türelmes leszek még egy darabig, megpróbálok beszélni vele, hogy ezen változtatni kell. Már ki is terveltem valamit :) Megoldottam, hogy legyen egy nap a héten amikor mind ketten otthon leszünk gyerkőc nélkül, és feltettem neki a kérdést, mi lenne ha csak egymással foglalkoznánk az nap, mindent bele értve.

Úgy vettem ki mintha örült volna neki, -mert ez sms formájában történt-de azt is hozzátette, hogy "persze ha közben takarítunk is, mert...." Mondtam neki persze, mire ő "rendben, szeretlek nagyon!"

Kíváncsi vagyok mi sül ki ebből...

Én nagyon bízom benne, hogy jó lesz :))

Ha valakit érdekel majd megírom hogy sült el.

Mindenkinek további szép napot, és köszönöm az eddigi kommenteket!!

2011. jan. 5. 17:48
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha takarítotok közben? Jajjj, ha gyerek nélkül maradnánk 1 napra a párommal eszembe nem jutna a takarítás. Csak akkor ha véletlenül se akarnám hogy hozzám érjen.


A baj nálatok, hogy nincs kommunikáció köztetek... sms-be ezt nem lehet megbeszélni. Gááááz. Ő hülyit, te hitegeted magad. De azért sok sikert. Majd írd meg mi volt! 23/N

2011. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!