Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajaj, ez már több, mint szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajaj, ez már több, mint szex?

Figyelt kérdés

Egy igazi kapcsolatnak induló vmiből idővel csak szex kapcsolatot csináltunk, mert egyszerűbbnek hittük.

De azért lelkizünk, voltak romanikus pillanataink, amiket ő (azaz a fiú) akart igazán... Tudok az életéről, ő az enyémről... De nem tartozunk magyarázattal...

Viszont szerintem egy csak szex kapcsolatra nem jellemző,h bevezetjük egymást a baráti körünkbe (persze ott barátként igyekszünk viselkedni, de mindenki leveszi,h mi szexelünk is)... Kölcsönadja a lakását, elhív a haverjaival töltött hétévégi nyaralására, ahol közös szobában akar velem lakni... Persze, csak emrt úgyis milyen nagy buli lesz...

Úgy hangzik ez,mint egy szex-kapcsolat?


2011. szept. 21. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Lefogadom, hogy soha életedben nem lesz normális kapcsolatod, mert így állsz hozzá az egészhez.


Amúgy ez csak egy érzéketlen szexkapcsolat. A valódi érzelmekkel teli párkapcsolatba nem fér bele az, hogy "jajj, most csak erre használom őt, de lehet, hogy aztán dobom őt és mást használok fel, mert ő még nem lesz uncsiiii..."

2011. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az első mekkora egy régimódi begyepesedett prűd. A kérdésre válaszolva pedig, szerintem a fiú részéről több ez a dolog.
2011. szept. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha neked ez már több mint egy szex kapcsolat (és neked csak annyi kell tőle), akkor közöld vele, ez neked már nem fér bele. Ha pedig többet is akarsz tőle, hát leírtaidból nekem úgy tűnik, h ő is tőled. :)
2011. szept. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok prűd, nekem veled ellentétben vannak őszinte érzései és nem úgy élek, mint egy állat, aki csak eszik, alszik és baszik.
2011. szept. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az a probléma, h kicsit már nekem is több... Hiányzik, kedvelem, jó vele lenni, nem csak szex közben...

De mi ezt megbeszéltük... Túl bonyolult lenne most egy komoly kapcsolat... És félek,h rosszul sül el, és sérülünk/sérülök...

Minden annyival könnyebbnek tűnt,mikor megbeszéltük,h csak szex...

És nem tudom,h egyáltalán alakulhat-e valaha vmi komoly egy olyan helyzetben, amikor ez a kiindulási pont :S

2011. szept. 21. 10:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem engeditek magatokat sodródni. Ha kölcsönösek az érzelmek, akkor miért ne lehetne több? Nem kell egyből hozzá menni.
2011. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok prűd, nekem veled ellentétben vannak őszinte érzései és nem úgy élek, mint egy állat, aki csak eszik, alszik és baszik."


Itt gyakon mindenki de jól ismeri a másikat egy hozzászólásból. Képzeld nekem is vannak érzéseim, sőt több mint neked! Jelenleg éppen boldog párkapcsolatban élek, és tiszta szívemből szeretem a barátnőmet. Ennek ellenére vagyok annyira modern és felvilágosult, h nem ítélek el azért valakit, ha számára ez megfelelő kapcsolati-mód!

2011. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne semmilyen irányba terelni ezt a kapcsolatot,hanem hagyni,hogy a dolgok menjenek a maguk útján,de az fontos,hogy mindketten élvezzétek a dolgot.Lehet,hogy nem lesz belőle komoly kapcsolat,de az is lehet,hogy egymásbaszerettek.Ha jól érzitek magatokat együtt(nem csak az ágyban),akkor szerintem nyugodtan lehet adni egy esélyt a ddolognak.Ahogy itt már más is írta,nem kell rögtön hozzámenned.

Az már kicsit bonyolultabb helyzet lenne,ha az egyik fél többet akarna,míg a másik csak szexkapcsolatra vágyik.Az írásodból azonban én arra következtetek,hogy ez a dolog már mindkettőtöknek többet jelent puszta szexkapcsolatnál.Akkor meg mi akadálya,hogy megprübáljátok együtt??

2011. szept. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mint a Barátság extrákkal című film :G
2011. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat...

Ha valakinek van ilyen téren még ötlete, tapasztalata , szívesen veszem...

AZt a filmet meg azt hiszem,h meg fogom nézni:)

2011. szept. 21. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!