Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem olyan a szex mint volt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem olyan a szex mint volt. Mi lehet az oka? 36N 40F

Figyelt kérdés

3 éve élek kapcsolatban a barátnőmmel. Eleinte olyan volt köztünk a szexuális vonzalom és együttlét, amilyennek mindig is szerettem volna.

Majd kb 1 éve ez teljesen megváltozott, a barátnőm részéről, de olyannyira, hogy egy hónapban örülök ha 1-2 szer együtt vagyunk. Sajnos a barátnőm gyógyszereket szed /antidepresszáns/ már kb 4 éve aminek lehet ez is a mellékhatása. Voltak köztünk viták veszekedések de sajnos melyik kapcsolatban nincs...

Azt mondja szeret, kíván, de nem ez a legfontosabb neki, és legyek türelmes. Meddig? Már lassan közeledni sem merek felé, mert 99% ban elutasít, amiből mára már elegem lett sajnos.

Hogyan tudnám újra felkelteni benne a vágyat? Mi tévő legyek?


2011. jan. 4. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hy!

Költözz el ha úgyis eleged van!

Akkor majd kiugrik a szög a zsákból.Vagy négykézláb kapálózik,hogy ne menj ,mert tényleg szeret és kellesz neki és talán akkor átértékeli,hogy milyen "bőkezű" veled szex terén.A második variáció,hogy hagy a francba had menjél,és ekkor derül ki hogy nem is érez semmit Irántad.Így meg még jobban is jársz ,mert időben megtudod ,hogy felesleges vele lenned.Ebből adódóan nem pazarolod az életed egy olyanra aki nem is vevő rá.Hidd el lesz más ,aki nem így lesz vele.

Sok sikert ;)

2011. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sz.x játékszereket "vetettél" már be? Lehet ellaposodott a sz.xuális életetetek.

Lehet rendelni sz.xkatalógust az erotikashow.hu-ról, együtt átnézhetnétek. Vagy pluszba meglephetnéd egy társasjátékkal is (exxxtázis) ami nagyon "színes" játék. Vagy ha úgy keltenéd fel a figyelmét, hogy pl tv-zik bemész boxerbe és egy ingbe "táncolsz" neki, biztos megkívánna.


Kérdezted tőle mi az oka h. nem kíván? Havi 1-2 NAGGGGYON kevés. (Vagy nincs másik pasi? szeretője)


KÉRDEZZ TŐLE IS VAGY MÁR KÉRDEZTED TŐLE? 23/N

2011. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne táncoljon,az a nő dolga lenne,kevered a szezont a fazonnal.Én nem állnék be rá:(
2011. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Látszik hogy neked nem táncolt még a pasid. Tudod milyen izgató??????????? Ne olyan táncot képzelj el amit a nők táncolnak olyankor.

2011. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Gondoltam,hogy nem tangás lejtés lenne,de szerintem ez túl csippendale -es lenne.(lehet nem jól írtam a szót :P )

Lehet igazad van,de ebben a szituban,ha nő lennék nekem akár a plafonon is lehetne.Bocs

2011. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A gyógyszereket, és a fáradtságát említi amikor megkérdezem.

Nem utolsósorban van egy gyerkőc is, és attól Is fél felriad.

Nagyon prűdnek tartja magát, de azt mondja soha nem volt olyan jó senkivel mint velem. Hozzá teszem én nem tartom annak, mert eléggé meg tudott nyílni az első időben. Szerintem nincs 3. személy a képben.

Azt mondja a felnőtt filmeket nagyon nem szereti, de látom a számítógépen, hogy rendszeresen-kb. heti egyszer-meglátogat ilyen oldalakat. Egyszer rákérdeztem viccesen, de azt mondta azok csak felugró ablakok voltak, és hogy én mit gondolok róla...

Azóta is látom, hogy "felugrottak" ezek az ablakok, de már nem bízom szóba...

Szeretem, és ez nagyon bánt...

2011. jan. 4. 18:26
 7/12 A kérdező kommentje:
...nem hozom szóba....
2011. jan. 4. 18:29
 8/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Hiába szereted sz.x nélkül nem megy egy kapcsolat sem.

Az h. felugranak az oldalak 10000% hogy kamu. Más emberrel vágyik szexre. Vagy a nők iránt vonzódik, vagy rohadtúl nem szeret már.


Ez a kapcsolat 1 oldalú, részedről.


Adhatunk tanácsot de nem ismerünk se téged se a párod.


1 gépről neteztek? Ha igen, amikor ő ül a géphez, hagyd elől ezt az oldalt a kérdéseddel, hátha elolvassa.


Kommunikáció nélkül nincs kapcsolat. A kapcsolatodból az lesz szépen, hogy megcsalod, és nem a te hibád. Bár csak a te variációdat hallottuk. Ezt abból szűrtem le.

2011. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!



Okosat írni nem tudok, de mintha én írtam volna a kérdést... Piszkosul egy cipőben járunk. 1 gyerek, antidepi (borderline?), néha szex oldalak (időszakos és mostanában nem volt). Egyszer fülig szerelmes, utána meg leszarja, hogy vagyok... Ha van kedved írj privátot. Nálunk én 33/F, ő 33/L

Mégiscsak tudok valamit írni rá. Felkelteni a vágyat benne nekem nem sikerült (segédeszközökkel sem, pedig van pár). Egyszercsak jön egy hullám és akkor megint van szex pár hétig (aztán hosszú hónapokig semmi). Lehet ez csak a kezdet és nálunk is években lesz mérhető.

2011. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
laposodik a kapcsolat, és kezd kiszeretni belőled, lépj gyorsan, azok a felugró lapok azért vannak mert néha ő is kívánja a sz*xet, én barátnőm most 27 ő is nézegetett mindenféle képet meg videót úgy hogy mellette feküdtem de mégsem sz*xeltünk (utólag már nem tudom hogy én voltam olyan balf*sz hogy nem kezdeményeztem vagy úgysem lett volna semmi ha rámenősebb vagyok, nem szeret és szakítottunk de szerintem már közben másfelé kacsingatott)
2011. jan. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!