Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért hiheti magáról a pasi hogy ő nem elég jó nekem és mindig lebeszél magáról, meghogy nem hozzám való?

Figyelt kérdés
Nincs úgy csaja.Én meg nagyon szeretem de nemtudom mit tehetnék hogy bebizonyítsam neki nekem nagyon is megfelel ő!
2011. jan. 4. 16:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Talán bántották is régebben.Rászálltak az osztálytársai és sokat b@szogatták,esetleg néha el is kalapálták.Talán valamelyik családtagja piszkálta.

Biztos valami olyan dolog történt az életében ami nagyon mély nyomot hagyott a lelki világában.

Sok türelem és még több szeretet helyre teszi a srácot.:)

2011. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Am már elég régóta vagyok türelmes hozzá,meg nem győzöm győzködni hogy szeretem és mindenben segítenék neki amiben lehetséges de hajthatatlan.Már többen is mondták hogy hagyjam a francba de nem megy mert én őt akarom!
2011. jan. 4. 17:41
 13/19 anonim válasza:

Szerintem is a türelem rozsát terem! :) Velünk is ez volt a barátommal,csak nálunk azzal a kis különbséggel h össze is jöttünk! Minden nap hallottam tőle,h fél attól h elhagyom egy helyesebb csávó miatt! Néha azt hittem már felrobbanok a sok magyarázkodás és bizonygatás miatt!

De láttam azt h ha nem teszek semmit ez megöli a kapcsolatunkat! Meg szakítottam minden csávóval a kapcsolatomat h érezze csak ő van nekem egyedül,minden nap leírtam h mit szeretek benne a legjobban és h miért vagyok még mindig vele...és nem mondom h minden ok ezen a téren,de sokat javult ...:) és én nem bánom,addig csinálom amíg vakon is bízik majd bennem és a kapcsolatunkba!

19

2011. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hát nekem gyanúm az, hogy ennek a pasinak te nem jössz be! Nem akar téged! Ne haragudj, de ne nyomulj rá, hagyd a francba, majd jelentkezik, ha akar.Hidd el, ha fontos vagy neki, hívni fog, ha meg le akart passzolni, akkor hanyagolni fog.


Nekem ez a pasi nagyon passzolás-gyanús.

2011. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De akkor miért érdeklődik folyton nemcsak tőlem hogy van-e valakim?
2011. jan. 4. 17:55
 16/19 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom már nemtudom mit gondoljak!
2011. jan. 4. 17:57
 17/19 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy túl nagyra becsül téged, mert annyira tetszel neki
2011. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi de sztem nem becsül olyan nagyra különben azon lenne hogy velem a párom legyen!
2011. jan. 4. 18:08
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem is sz*r az önbizalmam és én is azt hiszem hogy nem kellek egy nőnek sem. Én személy szerint örülnék ha valaki egyáltalán észrevenne, de én sem bíznék magamban, ha megtetszenék valakinek. (Miért pont én kellenék neki alapon) Nem veled van a baj hanem a sráccal! Legyél vele türelmes szeretgesd sokat, adj neki időt:) DE SEMMI FÉLEKÉPP SE HITEGESD!
2011. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!