Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért hiheti magáról a pasi hogy ő nem elég jó nekem és mindig lebeszél magáról, meghogy nem hozzám való?

Figyelt kérdés
Nincs úgy csaja.Én meg nagyon szeretem de nemtudom mit tehetnék hogy bebizonyítsam neki nekem nagyon is megfelel ő!
2011. jan. 4. 16:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
feküdj le vele
2011. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarna teged igazan, akkor nem beszelne le magarol! Tehat, feleslegesn futsz utana!23/l
2011. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
talan csak visszahuzzodo,meglepodott ...
2011. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

Talán már annyiszor visszautasították,hogy nem bízik meg benned.Azt hiheti,hogy Te is csak hülyíteni akarod.Nincs elég önbizalma,egyszerűen szégyelli azt,hogy veled van.De nem veled van a baj,hanem egyszerűen annyira zavarban van,hogy nem tudja kezelni a helyzetet.Nem akarja megfogni a kezed,mert fél,hogy kinevetnek miatta az emberek,hogy egy ilyen fiúval vagy.Ha meg is fogja,akkor gyorsan elengedi,hogy kevesen lássanak titeket.

Ha tényleg megfelel a fiú,akkor legyél nagyon türelmes,és erősítsd meg az önbizalmát.Nem szabad erőltetned semmit.Ez hosszú folyamat lesz.A lényeg,hogy szeresd.

2011. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Hülye. Én is ronda pasi vagyok, még sem problémázok azon, hogy szép barátnőm van. Egyszerűen csak megfogta a belsőm és tök jól megvagyunk. Biztos találhatna sokkal jobb pasit is de ha már velem van akkor biztos szeret.
2011. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mégis hogy erősíthetném meg az önbizalmát?
2011. jan. 4. 17:08
 7/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te nem kellesz neki.
2011. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De akkor miért keres még?
2011. jan. 4. 17:11
 9/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:06


Ez én vagyok.Szerintem tuti az a baj,amit leírtam.Én is ugyan így voltam ezzel,sajnos nekem nem jött össze,pedig elég nagy volt a lány türelme.


Ha sokszor pofára ejtették már,akkor az rendesen elrendezi az önbizalmát.Nagyon nehéz felállni a padlóról.Ezt az alfahímek persze nem érthetik.

Mint már írtam is,legyél vele sokat.Szervezzetek különféle programokat.Ha még fél a szerelemtől,akkor csak baráti szinten legyél mellette.Ne támadd le,csak szépen adj időt neki.Bújj hozzá,öleld meg.Eleinte próbáljatok meg sokat kettesben lenni.Az sokat fog segíteni.Ha már megszokja a közelségedet,akkor könnyebben fogja elengedni magát mások előtt is.

2011. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Talán igazad lehet,hogy sokat csalódott.Viszont azt még hozzáfűzném,hogy az otthoni légkör sem éppen a legjobb náluk ezért sokat csavarog stb.Erős pasinak mutatja magát de sztem belül nem az!
2011. jan. 4. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!