Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak azok az igazi férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok az igazi férfiak?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán találkozok mostanában olyan férfiakkal akiknek valóban komoly szándékaik vannak, és nem csak szex meg max 1-2 hónap. Aki valóban komolyan gondolja a dolgokat, és szeret a szíve minden szeretetével. Ezzel más is így van vagy csak én?
2011. jan. 4. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hol vannak azok az igazi nők?

Nagyon ritkán találkozok mostanában olyan nőkkel, akiknek valóban komoly szándékaik lennének egy férfival, és nem csak szex meg max 1-2 hónap. Aki valóban komolyan gondolja a dolgokat, és szeret a szíve minden szeretetével. Ezzel más is így van vagy csak én?

2011. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ez érdekes :)

de én nem így vagyok ezzel, ha jönne egy olyan férfi, azt biztos szeretném nagyon és megadnék neki mindent.

2011. jan. 4. 16:56
 3/12 anonim ***** válasza:

Látod, ezt csak azért írtam fordítottan, mert mindkét nemnél vannak normálisak, értelmesek. Manapság igen nehéz olyat találni, de nem kell feladni, főleg nem általánosítani. Ha általánosítasz, úgy nem tudsz soha nyitni egy férfi/nő irányában sem, mivel mindig csak azt a "hülye általános igazadat" jön elő. remélem érted:)


Egyébként én is nő vagyok.

2011. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyikhez én már hozzá is mentem. :D
2011. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én ilyen pasi vagyok, és még soha, SOHA nem volt barátnőm.Hogy miért?Mert nem volt jó senkinek, hogy én szerelmet akartam, komoly kapcsolatot.

Sóval szerintem azért kevés az ilyen pasi mert kevés nőnek van ilyenre igénye.

20f

2011. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Keresd fel a VV Alekoszt ,o IGAZI FERFI !!!!!!!!!!!1
2011. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

igaz... próbálok nem általánosítani, és bízok benne, hogy majd jön valaki!


sok olyan nőt ismerek akinek nem az a lényeg, hogy legyen egy normális párkapcsolata, hanem az, hogy minnél többel összefeküdjön, aztán annyi.

Sose értettem őket... mert én NEM ilyen vagyok

2011. jan. 4. 17:05
 8/12 A kérdező kommentje:
Ht kössz asszem Alekoszt kihagynám :D
2011. jan. 4. 17:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Elfelejthetnénk már ezt az "egymást hibáztatjuk" mizériát. Mindkét nemnél vannak olyan egyedek, akik normálisak, és mindig is lesznek "kihasználósak". Nem szabad sem általánosítani, sem "rágalmazni" a másik nemet. Mindenkit érnek csalódások ilyen téren. De sosem szabad ott megállni. Egyszer úgyis jön másik, jobb, aki akár az életét feladná a másikért.

Most én is elkezdhetném okolni az összes férfit, mert nem találok normálisat és mert annyian néztek már lábtörlőnek(amit nem szabad hagyni, tovább kell lépni) De nem akkor sem kezdem ostorozni az összes férfit, mert tudom, hogy van a földön normális is, és egyszer úgyis összehoz vele az élet.

2011. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem-nem szó sincs itt ostorozásról, csak kíváncsi vagyok mások véleményére, ezen a téren
2011. jan. 4. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!