Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ezért megbámulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezért megbámulni az embert?

Figyelt kérdés
Mit fikáznak már mindent az emberek? Idegesít hogy ha egy pár között nagy a kor különbség és látszik akkor megbámulják az embert. Mi bajuk van az embereknek? Miért baj az ha nagy a kor különbség?
2011. jan. 4. 01:54
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Mo. ilyen hely. Ami nonkonform, az érdekes, ha esetleg még jobb neki, mint nekem, akkor azért is lehúzom.

Hogy mi bajuk az embereknek... megkesereedettek, életuntak, romlottak.

2011. jan. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha Ti jól érzitek magatokat a kapcsolatotokban, akkor azt hiszem nincs vele semmi baj, hiszen két azonos korú ember kapcsolata sem lesz pusztán a koruk egyezősége miatt tökéletes.

Az, hogy megbámulnak titeket, az nagyban függ attól, hogy ahol megbámulnak ott kikkel találkoztok, lehet, hogy nem kellene adnotok arra, ha simán az utcán valaki rátok bámul. A lényeg ilyen és ehhez hasonló helyzetekben szerintem, hogy a baráti társaságotok és a családjaitok elfogadják a kettőtök kapcsolatát.

Szerintem csak ezzel érdemes foglalkoznotok, ezt mondjuk elmondhatnánk sok más esetre is.

Amúgy is, ebben a helyzetben az emberek nehezen elfogadóak, hiába modern a társadalom meg minden, azt hiszen a közhelyekből nehéz lesz kivásnunk...

Minden esetre nektek sok boldogságot kívánok!!! :)

2011. jan. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
2. vagyok ismét. Az 1. válaszolónak tökéletesen igaza van, ...sajnos!
2011. jan. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem olyan vészes, ha megbámulnak, ez csak arra utal, hogy valami nem megszokottat látnak - elvileg ártalmatlan.

A gáz az lehet, ha túl sokáig néznek, avgykonkrétan szemkontaktust keresnek, esetleg beszólnak - ebben van a rosszindulat.

2011. jan. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Én jártam egy 20 évvel idősebb férfival,de mi nem mutatkoztunk úgy h. nagyon ok lett volna megbámulni.Amúgy fura mert ha én látok ilyen párt akkor elkezdek arra gondolni, h. biztos a pénze miatt van, vele, pedig énis szerelemből jártam azzal a férfival.AMúgy pl. én is megbámulok embereket,de nem rossz indulatból, csak nem megszokott a helyzet, vagy az illető.AMúgy egy tök átlagos embert is meg tudok bámulni, miközben lehet csak tetszik a frizurája, vagy a ruhája és azért bámulom...
2011. jan. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
anyukám és a barátja közt 18 év van, de eddig kb senkinek nem tűnt fel. a fickó iszonyat fiatalos, anyum 48 éves, és még mindig nagyon csinos, szép arca van :D
2011. jan. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ilyenek vagyunk mi magyarok!!!!elég szomorú!!amúgy ugyan ez van a kövér emberekkel,a bénákkal,akárkivel aki nem olyan mint a tévében magukat riszáló emberkék!!ha elmennél pl amerikába sorolhatnám nem néznék ki az embert,a saját néped röhög rajtad és lenéz,elég elszomorító dolog!!:@:(
2011. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az eslő hozzászóló és a 11:42-es hozzászóló válaszával egyet értek. :D Nem a pasim miatt bámulnak meg ugyan(mert nincs), hanem a külsőm miatt, ami bevallom sokszor nem átlagos(hajszin, ruhák etc). Ausztriában, Prágában vagy ahol voltam külföldön lazán elmennek mellettem az emberek még akkor is, ha épp rózsaszín a hajam. :/ Itt meg mint valami kirakatot úgy néznek és röhögnek. :/ Majd talán egyszer szebblesz(reménykedjünk!).

18L

2011. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!