Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha nem válaszoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nem válaszoltok egy pasinak egy levélre, pedig megkér rá nagyon szépen azzal fájdalmat okoztok. Titeket ennyire nem érdekel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 01:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
A lányok leszarják az érzéseidet, ha nem jössz be nekik. Tisztelet a kivételnek.
2011. jan. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 emlya ***** válasza:
72%
A PASIK IS ILYENEK!!!!!!!!
2011. jan. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

amelyik nem valaszol, az egy paraszt. mar elnezest, hogy en igy gondolom.

volt mar par lany akinek igy irtam es azt gondoltam, egyik sem ir vissza...de mind vette a faradtsagot es meg ha csak egy ennyit valaszolt: :)...legalabb reagalt valamit.

2011. jan. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2.!

3. vagyok, en nem tartozom kozejuk. :)

2011. jan. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is válaszolok minden lánynak... Viszont nem egyszer fordult elő, hogy nekem nem válaszoltak. Ennyit erről.
2011. jan. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem volt már, h egyszerűen nem tudtam mit visszaírni, mert olyanokat írt, meg megbántani sem akartam, meg addig halazgattam, h elfelejtettem visszaírni. Mellesleg ti is ezt csináljátok, ne fogj mindent a lányokra, mert így nem sok mindent fogsz elérni.
2011. jan. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem van párom, úgyhogy engem már tényleg nem érdekel. Meg is szoktak rám sértődni érte. Tényleg, miért is sértődnek meg a pasik, ha rákattannak valakire, aki nem egyedülálló és az nem foglalkozik velük? :D
2011. jan. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 emlya ***** válasza:

Utolsó előtti:

sokkal bántóbb az, ha valait válaszra sem méltatsz.

Mindig mmeg kell írni az igazat!!!

Még ha negatív is sokkal jobban szoktam értékelni, mert legalább őszinte.

2011. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nézd, ha egy pasi egy foglalt lányra startol rá, és nem méltatja válaszra, vagy nem viszonozza, akkor az megérdemli, én pasiként mondom ezt. Most nem erről van szó.

Csak volt egy nagy szerelem, és egy félreértés, mondtam neki, hogy irjon vissza, nem bánt meg azzal és az a legtisztább. Most nem arról van szó, hogy kinézek valakit az internetről, irok neki és az nem válaszol.

Arról beszélek, hogy lányok tudjátok ha valaki belétek zúg, hónapok óta küzd a kegyeitekért, ti meg ennyit nem tudtok megtenni

2011. jan. 4. 13:45
 10/13 anonim ***** válasza:

02:08

Volt már, h kedvesen megmondtam, h nem tetszik, vagy nem akarok tőle semmit, és akkor elkezdett anyázni meg stb. Szóval ezért nem írok én vissza mindenkinek. Aki normálisan ír, annak persze válaszolok, de mikor ilyen 40 éves értelmi fogyatékosok, akik még az anyjuknál laknak azok ne írogassanak nekem..-.

2011. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!