Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, egy nő hogyan tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, egy nő hogyan tud benneteket hosszú távon megtartani?

Figyelt kérdés

Mivel tud tűzben tartani titeket, hogy újra meg újra érezhetitek, hogy meg kell hódítanotok, ugyanakkor érzitek, hogy szeret.


Mit tiszteltek egy nőben, egy komoly kapcsolat során?


Mi kell nektek?

Mire vágytok?


2011. jan. 4. 00:20
 1/9 anonim válasza:

SZERINTEM a lenyeg hogy ha kicsit odafigyelnek rank(marmint kaja meg stb )


PErsze izgalmasabb sex is (pl uj pózok ,vannak Jó társasjátékok is ami egymás kényeztetésérol es a sex rol szol)


De a férfitól is sok fugg :)

19/F

2011. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Moszuke ***** válasza:
100%

engem nem érdekel az a rész hogy meghódítani..


nekem ami tetszik az a bizalom, a szeretet/szerelem kimutatása.


tűzben sem kell tartani engem.. a szeretet/szerelem amit érzek az tűzben tart engem.


tisztelem az őszinteséget, nyíltságot, intelligenciát egy nőben.


és én hülyülésre vágyom, poénkodásra, szerepjátékokra, szenvedélyre és viszont_szeretetre

2011. jan. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
két dolog kell nekik: kaja, szex :D
2011. jan. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ettől azért ők is többre vágynak szerintem
2011. jan. 4. 00:44
 5/9 anonim ***** válasza:

00:42esben pedig van igazság.


Nyilván senki nem akar egy bunkó, ostoba nőt maga mellé, vagy olyat akivel nem lehet beszélgetni, aki nem társ. Szerintem ez a legfontosabb, az a lényeg hogy a társa légy mindenben. De hidd el, egy férfit a legjobban úgy tudsz megfogni, ha eszméletlenül jól főzöl, és nincs hiány szexben :D

2011. jan. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem arra van szükségem először is egy jó kapcsolathoz,hogy mind a ketten szeressük egymást,ez ugye alap. Aztán kell a sok,jó és változatos szex. Valamilyen szinten engem ki kell szolgálni:D kaja,takarítás ilyesmi:D tudja azt ,hogy mikor ne baszogasson, emellett legyen intelligens,megértő,hűséges. Bízzon meg bennem és legyen hosszú az a bizonyos póráz,számomra ez elengedhetetlen, mivel ha ez nincs meg akkor úgy érzem ,hogy túl nagy nekem a kötöttség.


Lehet,hogy túl nagyok az igényeim ,meg elég irracionális elvárásaim vannak,de úgy gondolom őszinte választ vártál a kérdésedre.

2011. jan. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, igen őszinte válaszokat vártam és még várok, úgyhogy írjatok! :)
2011. jan. 4. 10:41
 8/9 A kérdező kommentje:

akkor utolsó válaszolótól megkérdezném, hogy hosszú póráz alatt mit értesz?


konkrét példákkal, kérlek! Köszönöm.

2011. jan. 6. 09:30
 9/9 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló vagyok


arra gondolok,hogy ne zavarja ha néha napján elmegyek a haverokkal szórakozni ,konkrétan erre gondoltam ,persze kulturált körülmények között ,azaz reggelre érek haza totál részegen:D és a néha nap az hetente minimum 1 alkalom:D


de annyit azért hozzátennék,ez már nem a kérdésedre válasz, hogy én mostanában túlságosan nem vagyok kapcsolatorientált ,szóval ilyen téren nem hiszem ,hogy mérvadó lenne a véleményem

2011. jan. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!