Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még korai lenn az ott alvás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még korai lenn az ott alvás?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,25 éves.,én 23 éves vagyok. már párszor találkoztunk. Sajnos minden nap találkozni nem tudunk, van egy kis távolság köztünk. De minden nap keres,ajándékot kaptam tőle, sokat beszélgetünk msnen. Komolyan gondolja a dolgokat velem, és nagyon szimpatikus vagyok neki.most is talizni fogunk,meg Hétvégére meginvitált magához, hogy töltsem vele az éjszakát.
2011. jan. 4. 00:12
 1/5 Mandula11 ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan aludj nála, de szögezd le, hogy egyenlőre semmi szex. Ha húzza a száját, vagy győzköd, hogy legyen már, akkor felejtsd el.
2011. jan. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

HA ugy gondolod hogy eléggé ismered es megbizhatsz benne Akkor szabad a palya ,de ha barmien jele felmerul az ellenkezolyenek akkor szerintem még várj ey kicsit

:)

2011. jan. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nála alszol akkor úgyis jönni fognak a dolgok magától. Nem vagytok már gyerekek sem hogy heteket kelljen várni a szex-re...ha valóban úgy érzed, hogy nem csak kihasználni akar akkor nyugodtan aludj nála. Előbb utóbb úgyis bekövetkezik az ott alvás szóval kár húzni az időt és nyilván te is akarod, nem csak ő :)
2011. jan. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aludj nyugodtan nála persze elvégre már nem gyerekek vagytok.

Amúgy se kell egyből rárontani a másikra meg lehet érezni amikor eljön az ideje.

2011. jan. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem mondj igent és menj el,és ha látod h nagyon a szexre orientálódik,akkor tudod h mi volt ezzel a célja,és akkor tudod h csak arra kelettél neki,ha pedig udvarias és nem tolakodó,akkor meg tök jó:)sok sikert,remélem a második verzióm fog teljesülni:)
2011. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!