Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemfogok tudni szakítani vele:/ Mégis mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel most vagyunk 3 hetesek, eleinte még ugy rajongtam érte,minden oké volt. Az elmult 3-4 napban viszont aztvettem észre hogy nemérzem azt amit kéne, és nemtudom mitkéne csinálnom! Most gondoltam újra belevágok egy ujabb kapcsolatba, de megint előjött az az érzésem hogy nekem egyedül jobb:/ 4 évvel fiatalabb mint én ( ő 17) , de lehet hogy azis rájátszik hogy ebből kifolyolag nemtudok vele lenni elegendőt mert ugye a szülei nemengedik kb sehová! Szeretni szeretem, szerintem kicsi az esélyem hogy kifogjak még 1 ilyen lányt aki ennyire jó hozzám, de bennem van a hiba:( Nemakarom elveszíteni,nem tudnék csakúgy szakítani vele,és mikor mindig mondja hogy szeret,énis tudatom vele hogy bizony énis szeretem( de nemúgy... ezt sajnos a kényszer mondatja velem). Beszélnem kéne vele erről, de nemmerek,mert tudom hogy megbánom majd:( Talán idő kéne még? erre is gondolok, de addig közben mindennap tiszta ideg vagyok...se vele, se nélküle kb...
2011. jan. 3. 23:37
 1/2 sweet clementine válasza:

Ismerős a helyzet. Ha már megfogalmazódott benned az, hogy "nem érzed azt, amit kéne", akkor nincs miről beszélni :/ Vegyél egy nagy levegőt, légy drasztikus, ne hagyd magad elérzékenyülni, egy darabig talán fájni fog, de aztán rájössz, hogy így volt jobb mindenkinek!

Legalábbis én ezt tenném, és ezt is tettem annak idején; nem volt könnyű, de megérte.

2011. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ha szakítasz, tuti meg fogod bánni. 100%, ha emberből vagy. viszont kihevered, hogy mikorra az egyénfüggő.

ha úgy döntesz, hogy nem szakítasz, akkor is sanszos hogy megbánod később. a lényeg, hogy ne beszélj vele erről, attól nem lesz jobb, csak kétségbe esik. aludj még a döntésre párat, tisztázd a helyzetet magaddal és hidd el, fordított helyzetben ez kibszott szőrnyű érzés.

és nem, nem jobb egyedül. sőt.

2011. jan. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!