Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar el sietni semmit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar el sietni semmit, vagy nem kíván?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint egy hónapja vagyok együtt a kedvesemmel, de még nem feküdtünk le. Hébe-hóba utal rá, hogy jó lenne, kíván. Pettingelünk, én is eléggé benedvesedem, neki áll a pénisze, még sincs semmi több, abba hagyja az izgatást.

De most, hogy bele gondolok, a volt barátnőjével hamar lefeküdt!

Lehet, velem van a baj? Vagy tényleg komolyan gondolja és úgy gondolja, hogy elsietnénk? Esetleg nem kíván? - de ezt ki zárom, mert ha nem kívánna akkor nem izgulna fel ő sem.

mind ketten 17 évesek múltunk.


2011. jan. 3. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarja elsietni,valószínűleg nem akarja, hogy úgy tűnjön neked,hogy csak megfektetni akar,és ezért vacillál,esetleg zavarban van,hogy mit fogsz szólni hozzá stb...Sok oka lehet. Beszéljetek róla!
2011. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetris ***** válasza:
58%
Nehogy már megerőszakold azt a szegény legényt! Talán te is értékesebbnek tűnnél a szemében, ha nem dobnád oda magad mindjárt az legelején. Egy kicsit kéresd magad, had vágyakozzon utánad. Miért gondolod azt, hogy 1 hónap után máris meg kellene lenni az együttlétnek? Nem kéne várni még ezzel a dologgal?
2011. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akar sietni, és azt várja te szólj hogy ekkor és ekkor szeretnéd.

Én párom is várt türelmesen, 3 hónapig bírtam aztán rászóltam hogy mostmár történhetne valami:) Nem bántam meg hogy vártam, ő sem, hogy várt rám, megérte..Azóta már jegyesek vagyunk:)

2011. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
58%
Nem veled van a baj, komolyan gondolhassa. Kiván téged, ha nem kivánna, mint irtad, nem állna neki, de ez csak az én véleményem. Ne siesd el, ha ő még nem akarja, lehet jobban meg akar ismerni téged és a testedet is. Én a párommal fél év után feküdtem le, nem mintha nem akartam volna hamarabb, nem akartam mindenféle képpen rámászni. Lehet hogy a helyszin nem megfelelő, de jobb lenne ha megbeszélnéd vele, az a legjobb.
2011. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akarja, hogy azt érezd, lerohan téged, és azt akarja, hogy tényleg akard őt. Szerintem nem kell semmi rosszra gondolni, hogy 1 hónap alatt még nem feküdtetek le. Jó, elmúlt már az az idő, mikor esküvő után volt szabad a pálya, de azért aki komolyan, hosszú távra tervez, az simán vár 1-3 hónapot szerintem..:)
2011. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, kicsit sok volt a szerintem.. szerintem:)

De tényleg ne izgulj! Az előző barátom pl a kapcsolat elején közölte, hogy ő rám bízza, mikor állok készen, de lehetőleg ne legyen 3 hónapnál hosszabb idő, mert nehezen bírja.. A profi meggyőzési technikáinak köszönhetően végül 3 hét lett belőle:)

2011. jan. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jajj nem érted te ezt..manapság a fiúk a szendeszüzek, és a csajoknak kell kezdeményezni(...is...-.-")
2011. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!