Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem? Vagy mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem? Vagy mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Barátkoztam fiúkkal is, de a legjobb "barátom" a szomszéd lányban találtam meg. Én 10 éves voltam, ő 8. Most 14 vagyok, ő pedig 12. Mindent elmondunk egymásnak. Mintha testvérek lennénk. De ő teljesen más, mint a korosztályából való lányok. Nagyon érett. És hát én halálosan beleszerettem :) De nem mondtam el neki, mert egyébként sem jár senkivel, mert fiatalnak tartja magát hozzá. Ugyanis rengetegen a "rajongói", mert gyönyörű lány. De ő mindenkit visszautasít, még egy fagyira sem megy el. Nem tudom, hogy ő mit érez. De a lényeg, úgy döntöttem nem mondom el neki, egyenlőre csak barát maradok. Mert nekem még egy csókja sem kell, csak velem legyen.


Szerintetek jól teszem? Vagy mit csináljak?


2011. jan. 3. 22:14
1 2
 1/12 emlya ***** válasza:

Ez a legjobb megoldás, ha neked annyi elég, hogy együtt legyetek, akkor cak légy a barátja és ne mondd el neki mit érzel, csak élvezd hogy vele lehetsz.

Ha később (évek múlva i így fogsz érezni), akkor úgysem fogod kibírni, hogy ne mond el neki és addigra lehet, hogy már ő is szeretne barátot és akkor lehet összejöttök.

De lehet addigra már te sem leszel szerelmes, ki tudja, a lényeg, hogy kedvelitek egymást és jó együtt lenni. Használjátok ki és legyetek barátok.

2011. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem örökre szeretni fogom :) Amúgy már egy fél éve szerelmet érzek...
2011. jan. 3. 22:20
 3/12 emlya ***** válasza:

Értem. Akkor lehet. De azt mondtad, hogy nem akarod MÉG megcsókolni, tehát akkor örülj hogy barátok vagytok, mert nyilván még Te sem értél meg egy kapcolatra.

Meg lehet elveszíted a barátságát, ha elmondod neki.

Szóval érd be azzal, mint ahogy Te i írtadf, hogy veled van, aztán majd később ráérsz elmondani neki, hiszen a jóra megéri várni, ha meg negatív lesz a válaz az meg még nagyon ráér, nem?

2011. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi.

Nem úgy értem, hogy nem akarom megcsókolni, mert nagyon-nagyon szeretném, de ha nem lehet, akkor csak a jelenlétével "kielégít".

2011. jan. 3. 22:32
 5/12 emlya ***** válasza:

Értem, szerintem érd be ezzel EGYENLŐRE!!!

A lány semmi jelet nem adott, ami arra utalna, hogy Te is tetszel neki?

2011. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hát nem is tudom...

mármint ha ezt más látná azt hinné, hogy szerelmesek vagyunk, de szerintem ő csak barátilag szeret ennyire. Mert úgy nagyon szeret. Meg is szokott ölelni, stb...

2011. jan. 3. 22:40
 7/12 emlya ***** válasza:
Az agyon jó, szerintem egyenlőre érd be ezzel, a többire még ráérsz, mint már mondtam. Ha szereted akkor ennek is biztosan nagyon tudsz örülni. A szinvallással még várj szerintem. Megha annyira jóban vagytok és valaki más tetszene neki azt tuti elmondaná, de ha Te, azt persze NEM. Szóval lehet tetzel neki. De szerintem várj még.
2011. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Oké. Köszi :) Persze, várok. Igen, nagyon furcsa, hogy kérdezem, hogy ki tetszik neki, ha pl.: híresség, azt mindig mondja. De mikor kérdezem, hogy a való világban ( nem a tv műsor xD ) akkor azt mondja, hogy senki. De olyankor sosem néz a szemembe...

De várok még pár évet :)

2011. jan. 3. 22:54
 9/12 emlya ***** válasza:

Na ugye.:)

Ennyi, nyert ügyed van!!!

Persze várjál még pár évet.

Örülök, hogy tudtam segíteni.

2011. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi :)

Amúgy is szerintem is fiatal még :S Mármint nem az ahogy viselkedik/kinéz, hanem amennyi évet élt meg xD

Majd lesz, ami lesz, én szeretem :)

2011. jan. 3. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!