Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nem szeretnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem szeretnek a barátai?

Figyelt kérdés
Kilenc hónapja vagyunk egyutt a barátommal, de még nem volt sok alkalmam "megismerkedni" a barátaival, részben azért is van ez így, mert tobbnyire hétvégenként találkozunk, ugyanis kollégista vagyok és ilyenkor a hétvégéket inkább kettesben toltjuk el. De például a ballagásán és az occse szallagavatóján megismerkedtem 1-2 barátjával és nem hát nem nagyon kedvelnek. Azért is van ez így, mert van úgy mikor konnyen ismerkedek.. de veluk valahogy nehezen ment... még beszélni is alig mertem veluk, nem tudom miért, de egyszeruen lefagytam, annyira szerettem volna megfelelni, mert tudom, h a barátok véleménye fontos..még ezt most a barátom nem is tartja olyan fontosnak, mert elvakít mind a kettonket a szerelem, de egy ido után már biztos fogja ot zavarni, h nem kedvelnek engem.Nemrég volt valami, amit nem akart nekem elmondani ossze veszett két haverjával is, csak annyit tudtam belole kihúzni, h alig várják, h szét menjunk... gondolom le is szóltak engem csak nem akart megbántani.Engem viszont nagyon zavar, h ez így van, szeretnék ezen változtatni.Érzem, h ez az én hibám, h nem kedvelnek.Valamit elszúrhattam :( segítsetek nekem!Nem akarom ot elveszíteni ilyesmi miatt.. Hogyan kedveltessem meg magam?
2011. jan. 3. 22:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

22:57es vagyok.


Ennyiből az jön le, hogy nagyon jó barátnő vagy. Én pl egyáltalán nem igénylem hogy a barátnőm féltékenykedjen, néha 1-2 megjegyzés jól esik, de ennyi. És tényleg szép hogy tiszteletben tartod a barátait, viszont a barátod is észrevehetné hogy te csak nem akarod ketrecbe zárni és mindent megteszel azért hogy miattad ne hanyagoljon senkit. Szerintem a barátoddal és a barátaival is beszélgess el erről. Egyébként nem sok ilyen csaj van, szerencsére én hasonlót fogtam ki :D főnyeremény az ilyen lány..

2011. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, h így látod ;) meg a tanácsokat is köszönöm, mert fel nyitottad a szemem.... és megpróbálom úgy intézni a dolgokat, h most már jó legyen minden :)
2011. jan. 4. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!